Prijava

Ma jebani su oni brt odavno nema sta sad greota jbg

Nego daj pomozi jbt 2008. Je l bio neki dogadjaj kod nas ili u svetu mozda, nesto da je uticalo?

Kosovac, pokusaj ponovo sa Titom i 1985 godinom...

Sta zelim reci, ne kapiram da neko toliko mrzi sebe i svoju zemlju pa da je da u ruke naprednjacima...

Armine zasto sebe mrzis to je greh

Nebitna godina mili poenta je bitna a preko nje si presao jer si shvatio da te jebem cinjenicama u mozak otupeli i zaslepljeni mrznjom

Izbori su igra u kojoj uvek pobeđuje Vučić.

ollanik
opusteno,vald,bacas svoju pricu,oni svoju,vidi se ko tu bolje barata argumentima,ne brini se

pre 2 sata
Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1
ollanik
a to sigurno nije demigod hahah

Axaxaxaxax

Nažalost, ja sve mislim da će Jankela i ovi drugi opskurni kandidati svoju kandidaturu pretvoriti u nešto drugo što počinje na slovo k, jer je čak i Dinkara (onaj što je krao još od dveiljadite a pre par godina pomoću neke tajne mašine svima obrisao pamćenje tako da ga se niko ne seća sada dok on komotno troši pare) pri kraju svoje javne lopovske karijere mogao da napuni Arenu a ovi ne mogu ni salu za fizičko neke škole na Novom Beogradu.

Dobar dan izbori udji

Pa da li smo toliki kurac od naroda da dozvoljavamo da nam neki tamo Bosanci ovtvaraju temu za naše izbore i to na ijekavici?!

Kakva smo ni genijalna drzava, poreska im nije odredila iznos 2 god i sad skarabudzili nesto i dali rok 15 dana da se plati hahahah

B92: Paušalcima dupli porez - rok samo 15 dana http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2017&mm=02&dd=28&nav_id=1234985

Ko određuje porez? Predsednik?

Hitno je jer im treba para za izbore. Al dobro, nisam očekivao da skapiraš nešto što je van teme kladionica jbg. Xd

Mada ti se i ne kladiš, ne znam sta radis i tamo. lolo

http://zajecaronline.com/protivzakonite-nocne-igre-naprednjaka-u-zajecaru-video/

U čemu je fazon sa izdavanjem dokumenata? Dobili preko reda samo (što je glupost), ili se nešto grublje krši?

Joj nubina treba im pare za izbore od poreza haha ajde beži u kurac
Tilmić ja sam na kld dao do sad jedan stan onakav bjeli u kom ti živiš sad
Na temu dolazim jer retko kad dodje neki degenko da lepi link s B92 tipa ili sš tiketa od 59 dinara

Agilni zaprati na fejsu Predraga Popović

Vidim da ga prati Marko Vidojković, mora da je prava stvar.

Ma Vidojković je debil. Papet drka na Soraju pa to ne znači da je loša pička. Nezavistan je lik