Prijava

Imamo za prvi, bar se nadam da njeni neće da se predomisle. Obećali su za jedan, ali moram bar dva da naručim. Ne šalju po jedan iz Španije. U Španiji je fabrika koja ga pravi za Evropu. Prvo platim, a onda se šalje iz Španije u ordinaciju.
Malo je komplikovano, ali bar ne strepim da ga švercujem preko granice jer postoji mogućnost da ga oduzmu.
Još uvek ne znam kojom brzinom će sve da se odvija, ali saznaću valjda do kraja nedelje kad bih već morao da uplatim. Ukoliko budem morao sačekaću dok se ne skupi, a za to vreme probati neku alternativu jer sve ostale hemoterapije nisu efikasne kao Yondelis.

Sad sam malo detaljnije objasnio, a verujete mi da ne smem detaljnije.
Samo lično nekome ko je u istom problemu. Javno nikako.
Pozdrav za sve vas.

Mir Božiji.
Hristos se rodi dragi moji vukajlijaši.

https://www.gofundme.com/

Нешо, ако ниси пробао, свакако пробај и овај начин да прикупиш за лечење.... Не знам како тачно функционише (регистрација и то), али успевају људи да прикупе и овде....

Pozdrav svim prijateljima.
Mnogo mi je tesko i dugo vam se nisam obratio.
Trenutno je situacija sledeca.
Posto nismo sakupili novac ni za jedan Yondelis zaustavio sam ovu akciju. Obecan novac za jedan yondelis od stane njenih nije dosao jer nisam skupio ni za jedan.
Zbog toga smo prinudjeni da Gaga prima obicnu hemoterapiju na onkologiji.Ide u ponedeljak, ali je i to pod znakom pitanja jer se ne oseca najbolje.
Sa sakupljenim novcem joj kupujem neke suplemente da joj olaksam primanje HT.
Trentno se osecam kao govno i jako mi je tesko sto sam je izneverio.
Hvala vam svima na iskazanoj podrsci i zelim vam da nikada ne prolazite kroz ovakvu situaciju.
Saljem vam pozdrave i ljubav.

Nešo, koliko ti zapravo nedostaje?

Nešo, da li si se raspitivao već o tome da li taj lek možeš da nabaviš u drugim državama, na neke druge načine, tako nešto...zato što na netu sam nailazio na razne cene, neke i manje od tih 4500 evra koje navodiš. Ne znam sad koje su to količine, dal je isti tip itd, možda ti trošim vreme ovim postom pa unapred izvini ako je tako.

Bez patetike, vracas veru u ljubav nacinom na koji i koliko volis zenu, sa njom si sve vreme u najuzasnijoj borbi, u potpunosti si cinio sve sto je do tebe i vise, tako da je ti nikako izneverio nisi, moras toga biti svestan.

Dragi prijatelji.
Danas sam ostao bez svoje najvece ljubavi.
Dragana je izgubila bitku sa bolescu ovog jutra.
Ko zeli neka se pomoli za pokoj duse moje Gage.
Sahrana ce se obaviti u cetvrtak u Aleksandrovcu u 14 h.
Okupljanje ce biti u 12 h u crkvi u Aleksandrovcu.
Unapred hvala svima na saucescu.
Ne zamerite mi, ali ne mogu svakome pojedinacno da odgovorim.

Moje saucesce druze

Moje iskreno saucesce.

Моје саучешће.

Moje saučešće, Nešo.

Saučešće Nešo.