Prijava

meni je samo bitno da smo dokazali i da smo se svi ovde slozili da ozbiljan PAS moze da izjebe domacu krmacu kako god hoce i da krmacica nema nikakve sanse....i da ne postoje domace svinje kojima se odbija metak iz lovacke puske od lobanju kao da je pucano u zid

Dokazao si ti moj kurac

Imaš klip na prošloj strani predzadnji post
Eto ti tvojeg Akita inu glupane ha ha

A nije Akita inu jak bohore, ako ste o tome pricali. Nego je jak Tosa inu. On je onako kao neka kombinaciha terijera i mastifa. Mnogo fin ker onako pravi muški

po prvi put da se na forumu na jednoj temi svi sloze oko iste stvari, barem ovaj vecinski i bitniji deo autora, a to je...
pas>krmaca

Peri D Platapus se složio s tobom ha, ha, ha

I ja sam se složio. To što je par vas, koji nijeste imali pse kao klinci nego krmače, pa ste sad ljubomorni je vaš problem.

Inače Američki Staford je najveći Srbin među psima

Ovo za Staforda je tačno

pa kazem, bitniji clanovi sajta su se slozili....veliki umovi uvek razmisljaju slicno

A slažeš li se Bohore da je Dzinovski snaucer najveći Njemac među psima i da je Bostonski terijer najveći Filipinac?

Ovo je ker za vlasnika Staforda koji je baš uspio u životu i sad živi u nekoj vili i tako to

90 posto gazda americkog staforda su kompleksasi pa traze jos razloga da pokazu svoju obiljnost i jacinu pa uzimaju opasnog psa
a inace je staford bas ljubazan psić koji nije prererano agresivan dok ne dopadne u ruke tim.komplelsasima

ja imam azijata i on bi pokidao 90% njihovih staforda

Ček, ljudi sa Stafordima imaju mali kurac a u produžetku napišeš da imaš psa koji bi pokidao 90 % Staforda
Jako lepo XD

bohore, ja se ne bi kacio sa momkom iznad tebe, secas se kako si prosli put prosao xd

meni je samo bitno da smo dokazali i da smo se svi ovde slozili da ozbiljan PAS moze da izjebe domacu krmacu kako god hoce i da krmacica nema nikakve sanse....i da ne postoje domace svinje kojima se odbija metak iz lovacke puske od lobanju kao da je pucano u zid

Jel si namerno ovde 2 napisao domacu svinju da bi se ogradio od divlje ili ovo sve vazi i za domacu gicu i divljeg vepra