Prijava

Jbt meriline stvarno si baš sjeban

Na tebe ne bi ni trošio previše reči

Zanimljiviji ste vi debili koji ste od ove očite sjebanosti od posta napravili famu ranga jogurta i vlasuljara. Kako ste gadni vi ste kurac restl nekadašnjeg foruma i sad tu izigravate neke pujo šotke za siromašne i hoćete da imate svoje jogurte. Debilčine

fali ti radulović u postu gvozdene

dušane1001, nisam očekivao od tebe ovako kilav skeč, treba vas banovati za sve 'gvozdene, daj mu ga malo po raduloviću' postove u zadnjih mesec dana

Meni je totalno u drugom planu od ove čmar spike ova očita željnost i isilovano uživanje što se desila tako looda spika na forumu i jedan momenat za istoriju

Lider ludog britkog ganga je ovde bio pseto a tu je i još vas par

Looool meriline brt haha imaš pivu za ovo e daj nastavak ovog ludog posta brt evo ostroga mi vodim te na kurve u sopotu za ovo haha toma smor kurčila si se malena ali sada si spržena lauri minus valančijunas plus

Vi kaskate jedno dve godine za raspalom tarzanijom a ona dve za normalnim ljudima. Za pet godina očekujem da ovde pravite pepe žaba mimove a pazl će dotad već da ima neki sajt na engleskom :)

Pazl tebe hvalim nadam se da jw jasno

gvozden bog interneta :OOO

Pa brate za ovo ponašanje sam ostrog

Samo da kažem da se meni nikad nije specijalno sviđao ni jogurt rent nešto i od njega debili oduvek prave neki psalm foruma a jogurt ima mnogo bolje stvsri od toga u definicijama

Ima prosto granica kad ti useri pređu tačku kuloće to se desilo sa jogurtovim ali je aurora bila debil pa me boli kurac

A ovu sjebanost merilinovu neću kao što sam rekao ni da komentarišem specijalno

ako nista, bio je dobar trrraaach :D ;)

Dajte link do tog posta, ne znam o čemu se radi, nisam baš bio zainteresovan do sad da uopšte kliknem na ovu temu.

Sedamnesta strana valjda sa moba sam

http://vukajlija.com/forum/teme/71331-kosmopoliza?strana=19#post_3652211

Kapiram da se o ovome priča, okačio je neko negde link do ovog komentara pre neki dan, pa sam video, ali ne znam ni ko je pisao ni kone je upućeno, a nešto mi se baš jebe da se udubljujem dalje. Sve u svemu - sranje je.

Edit: Skapirao sam ko je i kome pisao, ne znam razlog al' i boli me kurac. Preusiljeno je ovo, baš s ciljem pisano da se masa oduševi prozivkom.

Prijela su mi se govna sada