Prijava

језик ми се у чмарове веза

sta pricas gvozdene, tarzani su u preko 85% slucajeva mekaniji i od cekaonicara, a o njihovoj usiljenosti da glume neke ljute glave tek ne treba polemisati.
na jednu ljutu i ozbiljnu glavu sa tarzanije dolazi 12 kretena koji jos uvek imaju dozvolu zadrzavanja napolju do ponoci, a koji se opet pretuzno trude da objasne kako su GETO i kako su preziveli sve na ulici

nemojte vikati na mene, samo kazem kako mislim to je samo neko moje misljenje ne mora da znaci da je istina

gvozd ajd me zastupas urnisu me bas baaas ono ne mogu vise da izdrzim...
postoji tutorijal za brisanje dupeta, ali ne i za podnosenje ovako surovih vukajlijasa

Da si brisala dupe ne bi te zajebavali.

ne gotivim ni jogurtov ni merlinov post,al merlin je ipak suroviji isao na neke intimne spike dok jogurt je lupetao o nekim pecinama i lupanjima kamen o kamen i slicno...a oba su usiljena jako...a tarzani streberkoi koji se trude biti ljuti pa idu na te neke stereotipe jer tako gledaju na svet oni koji ga ne poznaju,mada i vukajlijasi su skoro svi isti takvi,a ja sam jedan od ukupno 6 ljutoljubaznih i kul ljudi u istoriji vukajlije

Merlin je i sam sebe posrao. Jer da je istina on je jadnik koji je jebao 2 godine usrano dupe bez problema dok nisu raskinuli.

kome smeta usran dupic???

oba posta su maliciozna na svojstven način, kao što reče olanik, samo što je tomdril udario u jajnike, ali ni to ni bitno na kraju kraje, očekivana relativistička spika, očekivana bujica sirotinjske zabave, a ljudi pojma nemaju

Sta je fora kakvo usrano dupe sta se desava?

nikome ne smta usrana guzica, ne znam zašto ste se uhvatili za baš taj detalj, dzentlemenski joj obriši čmar vlažnom maramicom i nastavi da je trsiš dok joj palčiš isti

obja pjosta su maljiciozjna nja svjojstvjen njacinj
vokjabuljar jja cjitam knjigje rjeljativjistjicnja spjika

i jel me terao neko da citam ovo dok doruckujem, nije, nek jedem govna

Grandmaster Thilmo ukoliko zelite partiju ша́хматы kontaktirajte me na temi predvidjenoj za to.

Ugodan dan i prijatno vece vam zelim

Ja sam stari dzentlmen, guvernante su me vaspitavale, sve i da nisu morone koji iznose intimne detalje svojih ljubavnica u drustvu pravi muskarci tretiraju poput pedofila i izopstavaju ih iz drustva.

Ako su takvi negde dobrodosli znajte da u tom okruzenju dominiraju ljudi za koje je Novi Sad velegrad, a Zdravko i Plavi Orkestar ono na sta misle kad na svadbi kazu daj malo rokenrola sad.

Gvozdene trebalo je nesto da razbije monotoniju na ovom forumu, ne moramo sad da vagamo tomerlinov post sa jogurtovim, tarzaniju sa vukajlijom, pazla sa olanikom, negujmo sa konjima itd