Prijava

Pancera, bez obzira sto nemam nameru da branim Boxa (a i sta ce mu odbrana realno kad je kupio sajt), varam li se ja ili sam negde video tvoju sliku sa motikom (alatkom, ne autorom) gde ides sa neke njive znojav? Pitam ovo jer prozivas za paorstvo sto realno nije nikakva sramota biti.

ne brate po njivama vodam psa azijata a u gacama sam nosio palacku kao moj palamar. naravno da nije sramota biti, ali postoji jedna razlika izmedju tog paorstva i bohorovog paorstva; jer vidis paor koji je na selu ostaje seljak sto je skroz ok, al on je paorchina u dusi i tripuje grad, sto ga cini uber seljacinom, i mnogo volim da pisam po njemu kao i svima koji su takvi u mom okruzenju

onda si pogresio sliku, poz

Mislim realno to ja sad uzmem nekog i prozovam tipa, ahaha lepotane prebogati sa velikom kurcinom ekstremno inteligentni, a to sam ja

Bombaš samo o motikama nekim piše.

aj ne gubi se imas katastrofa pamcenje

hahaha jel ima neko onaj gif šzo smo imali na nije lepo rigati se što je cupara pravio gde svršava po vitezu pa su nam reportovali

Ovo i dalje nije mrtvo? A vidim i Bonbon sere ovde kako je bogat a pije Red Label od kinte koju je uštekao time što ne ide u bioskop. Debil.

Ako dovoljno puta ponoviš da je FMP Zvezda, stavrno će ljudi pomisliti da je Zvezda. Tako i Bonbon koristi Ćokijevu metodu. Misli da će neko pomisliti da je bogat ukoliko dovoljno puta ponovi da jeste. Al' je lepo što si počeo da poštuješ prave vrednosti, obmanu, samoobmanu i Ćokija.

Duče
dete koje se smorilo da bude dete pa je napravio novi LJUTI identitet

Ti još malo pa otvaraš penzionerski profil ko bombaš

Rasni malo poštovanja za nekog ko je zaslužan za tvoje postojanje ovde.

Ova tema je još živa pa da l je moguće, ja sam ubeđen da to Kosmo ubeđuje ljude da postuju ovde, reklama i te fore

Jbg ti si mi i namestio ban.