Prijava

opcija trenutno nije moguća, nadamo se da će glasačke kutije već stići u bečmen

Putna ifrastruktura nam otežava transport do Bečmena, uskoro stižemo.

Automobil nam je trenutno zaglavljen u blatu dalje ćemo morati traktorom.

Je l može iko da da bilo kakav razlog za protivljenje odbanu rasnog a da to nije:

1. Oh, ne. Seksualno frustrirani klinac od 17 godina i 50 kila je prijetio Kosmopoliti da će joj zaklati sina :(((((

2. Naporan je

Mislim ovo pod jedan, je stvarno smiješno jer je bilo i mnogo gorih uvreda na ovom sajtu kao i prijetnji koje su djelovale mnogo ozbiljnije (iako svi znamo da je 90% Vukajlije pičke), a ovo pod dva... pa ne znam ljudi, ali ako vam je to razlog, onda mislim da prvo treba banovati vas, jer ste sa tom pričom kako je Rasni naporan i Boga smorili

kako je DA pobednik ? 200 ljudi koji su sinoc posetili vukajliju i odlucili da glasaju su rekli NE hahahh

200 ljudi jebenih na vukajliji

au jbt mislio sam da DA stoji gore,a NE dole u oba slucaja
ne verujem da je 200 ljudi tu glasalo,fora je sto mozes glasati,iskljuciti modem pa ukljuciti opet i opet glasati

Kad si mislio da je pobedilo DA nisi pominjao modeme i stelovanje rezultata

pa ne bi ni sad pominjao da armin nije pomenuo

Aha, ok, onda su rezultati validni-nema odbana i moze se staviti tacka na ovu pricu.

Eto ako je neko dva puta glasao nek jednom bude za mene posto je mene da ne kazem boleo kurac

Пуна подршка за Космополиту, ЈОШ СТРОЖЕ СА ИЗГРЕДНИЦИМА

Svaka čast na 100+ kupljenih glasova, Bohorima, Yeahovama i njihovim ulizicama. Pozz

Mada opet kažem, bilo kakvo glasanje je glupo jer su Vukajlijaši stoka.

EDIT: Not salty at all

Sinoć u 23,7 je bilo 70% za mene.
A preko noći NE je dobilo preko 50 glasova.

predlažem glasanje u formi:
protiv odbana:
kosmopolicija
boxer
yeahbatch

protiv neodbana:
cl
ol
cokula