Prijava

Možda bi vam prijalo neko takmičenje? Npr u posterima?

Glasam za reakcije. Što pre da počne.

Reakcije nisu više u modi, taj se fazon skroz izlizao...

Nikad nije bilo takmičenje u forumovanju.

aha. Vidiš to bi mogla da smislim. E sad trebalo da imamo neki princip po kome će se birati pobednik. Da li je to: količina karaktera unetih na forum, interesantnost posta, broj odgovora na taj post, ili nešto treće?

Broj postova napisanih a da te kosmopolita ne banuje.

Molim da se oformi VIK (vukajlija izborna komisija) koja će prebrojati postave...

Možda bi vam prijalo neko takmičenje? Npr u posterima?

trazi jedan drug njegovoj ribi da mu posalje neku sliku i kaze joj kao aj posalji mi nesto malo slobodnije i tako to, i ona mu posalje najobicniju sliku obucena skroz samo se malo siprsila i kao to joj je seksi slika
njegov komentar je bio

wauuu...super

u smislu, vauuu super bas mi se sad digla kurcina na ovu tvoju najobicniju fotografiju koju si poslala....NOT
tako da i moj odgovor na ovo gore je

wauuu...super

u smislu daaaa bas nam treba neko super dosadno sranje od takmicenja ajde bezi

Sajt treba konzervirati, da ga ne skrnavimo više i da se moženo smejati štosevima stare garde poput džimija i mr muna.

Slažem se za Pezosom. Takmičenje nam nije potrebno.

Al pazi meni je smešno, apsolutno smešno, kako na ovom sajtu glavna stvar, a to su definicije, ne radi tj ne funkcioniše normalno, pre svega zato što nema dovoljno ljudi koji bi aktivno glasali za definicije i time pravili vidljivu razliku između kvalitetnih i nekvalitetnih.
Takođe, funkcija sajta ekvivalentna urban dictionariju, a to je da ti ukucaš neko sranje što ne znaš šta znači na guglu pa ti izađe definicija sa vukajlije je izgubljena pre nekih šest godina, a ustvari je to čak i jedan od mogućih načina kako da se dobiju dodatne posete i zarada od oglasa.

Koga boli kurac za zaradu od oglasa?

Hahahaha šta pričaš brate?

mislim na one rejtinge koliko visoko se plasira sajt, i koliko visoko izlazi na google

Pa kad boli kurac vlasnika sajta za sajt što bih se ja sekirao što je on zaradio 14 dolara manje ovog meseca.
Vidiš da godinama nije ništa uradio za sajt da ga unapredi.

Sem što je izbrisao puyo shotku tako da smo izbegli da nam bia ili nacionalna bezbjednost svima nadgleda kompjutere i lične rezidencije

ja da imam izdvoio bih 10 evra ali nemam