Prijava

Koliko su samo Srba ubili katolici? Ako predjemo na njihov kalendar to je kao da smo izdali pretke. A nije da sad nešto utiče na naš život taj kalendar.

Koliko su Srba pobili Nemci pa se opet međedi kunu u golfa dvojku.

Ау ал си извалио глупост

Jeste, cjelokupni promet i život čovječanstva se odvija po julijanskom kalendaru.

Koliko su hrišćana ubili Rimljani? A mi i dan danas koristimo paganski Cezarov kalendar, zato smo kao religija tu gde jesmo. Da je tačniji od gregorijanskog pa i da razumem.

zamisli sad da mi krenemo po julijanskom kalendaru i svima u svijetu nedelja bude u nedelju a nama će nedelja biti kad je njima ponedeljak, znaš li koji je to udar na berzu?

Koji je datum trenutno kod Draže, šesti, sedmi?

Onaj kad sam te jebao

Pa ajde da napravimo jednu religiju. I Božić i Bajram i Budu i Manitua na 25. decembra da slavimo svi zajedno.

Katolicki bozic je odlicna stvar, oni slave u Monostoru, a ti onda upadnes u zicu i DRM, mešo na štolu, nigde nikog, a ti ne slavis jer si pravoslavac, Spasi Gospodi.

Eto samo Srbi slave slavu al pošto niko drugi ne slavi, onda je treba ukinuti.

Скочимишу, имаш ли мозак да схватиш да православци користе Јулијански календар за прославу својих верских празника? Шта нас боли курац када ви католици славите ваше верске празнике? Заболе нас баш. Ми славимо наше, ви славите ваше. Ко вас јебе што славите Нову годину 31. на 01. Ми не славимо тада. И за нас је Нова година верски празник. То што ви радите је као када бисте убеђивали хундусе да славе наше верске празнике. МИ са вама католицима немамо НИШТА! То што ви трипујете да сте хришћани и да су нам празници заједнички је ваш проблем. НИСУ и никада неће бити.

Даље ваше ватиканске шапе од наших празника. Боле нас курац и за вас и за ваше празнике. И вас треба да заболе за наше. Одјебите у три скока.

Niko nije napisao konkretan razlog za prelazak osim SVI TAKO SLAVE.
Ja govorim da stari kalendar apsolutno nikako ne utiče na život.

Свим католицима који хоће да нас преведу у њихову секту, ево поздрав од нашег вољеног вође:
https://media.giphy.com/media/3kldpQXjHUGJy/giphy.gif

Смрт папској секти и латину скочимишу

Rasni, zato što je netačan. Pravimo žurku za Hristov rođendan sa malim zakašnjenjem.

Zašto ti je miliji paganski kalendar, od kalendara koji su ustanovili braća hrišćani?

Graljko, šta kad ti neko dođe u gruntovnicu i ti mu kažeš ISTEKAO JE ROK ZA ŽALBU a on kaže TO JE ISTEKAO PO GREGORIJANSKOM, PO JULIJANSKOM IMAM JOŠ FORE.

Svaka generacija od pocetka osamnaestog veka pa naovamo je zivela u periodima koje su obelezavali svojevrsni geniji, pronalasci, socijalni, ekonomski i svaki drugi progres ljudske vrste. Secam se kad sam cuo Lithium prvi put i uopste album Nevermind, pa ja sam tad znao da svedocim necemu ogromnom.

Jedino jadni debili rodjeni krajem devedesetih, pocetkom novog milenijuma ne svedoce nicemu vrednom, stavise implodiraju u besmisao gluposti.

Jos ako si iz Bosne, e kukala ti majka. Tuyno je to.

On se ljuti jer je na pogrešan datum?

Nevermind je precijenjen Bombili... Svi koji ne nose karirane šortseve uz starke i hipsterske cvidže znaju da je In Utero daleko bolji album