Prijava

Ма није ни мени свеједно, али углавном носам неку циглу од таблета, па набодем.

Hahaha granjka sto si popizdeo pa nisam joj cak ni stavio ceo

Osim engleskog nisam ništa na latinici rukom napisao evo već 8 godina od kako ne mora da se piše kod učiteljice.

Potpis obavezbo cirilicom na latinicni formular.

Turampu to Putin: Futatsu no Tomodachi ☆

torazulu, непријатност због тог поређења је обострана. Ја сам чак и увређен. Немој.

Па, Косовар, попиздео сам јер једна је мајка. Лоше те твоја мама научила - њој си стављао пола, а жене обично воле цео. Па тако и моја мама. Немој моју да јебеш као своју. Него цео, па куд пукло да пукло. Пробај некад.

Ја никад Србина са Косова не бих звао Косовар. Такав смо ти ми народ, Грањка, ако Србин са Косова дође негде другде у Србију, онда је Косовар, Шиптар, ако дође из Босне, онда је балија, ако дође из Хрватске, онда је усташа. Докле тај аутошовинизам?

Лимени, ни ја Србинa са Косова не бих назвао Косоваром. Али Србина који је говно - увек и на сваком месту. Такав смо народ, кажемо шта мислимо.

Ако Србин са Косова једе внаго, онда је Косовар, Птарши итд.
Ако не једе, онда је брат Србин, Србенда, моја крв итд.

Ако је глуп као курац, заостао и дебиласт, а долази из Босне, онда је Балија, Бошњак, Муја итд.
Ако је паметан, добар и честит, онда је Србенда, Србин, Чедо, брат, кум.

Ако је зао, покварен, педераст и напада са леђа, а долази из Хрватске онда је Хрват, усташа, Кроасанац.
Ако је вредан, еманципован, паметан, онда је Србин, рођак, побрати, Тесла Никола!

Дакле, није у питању аутошовинизам, него разликовање гована од оних који то нису.

Dobro evo obecavam da cu joj sledeci put staviti ceo kad je budem jebao

Празна обећања Шиптару. Јеби своју, она то воли. Пријатно.

Ако Србин са Косова једе внаго, онда је Косовар, Птарши итд.
Ако не једе, онда је брат Србин, Србенда, моја крв итд.

Ако је глуп као курац, заостао и дебиласт, а долази из Босне, онда је Балија, Бошњак, Муја итд.
Ако је паметан, добар и честит, онда је Србенда, Србин, Чедо, брат, кум.

Ако је зао, покварен, педераст и напада са леђа, а долази из Хрватске онда је Хрват, усташа, Кроасанац.
Ако је вредан, еманципован, паметан, онда је Србин, рођак, побрати, Тесла Никола!

Добро, капирам да си хтео да увредиш човека, али како ја свом комшији и другу са којим сам одрастао, а презива се Хабибовић, да објасним да је он глуп и дебиласт зато што се родио као муслиман? Или како девојци која се презива Комљеновић, а у коју сам био ужасно заљубљен, да објасним да она напада с леђа зато што се десило да буде рођена као Хрватица? Није ми јасно.
Јеботе, Грањка, па пола мојих су у Сребреници, и после свега што се десило, они и даље одржавају односе са Муслиманима и честитају им Рамазан, а ови њима долазе на славу, није баш као што је некад било, ал добро, и не може одмах... Него, лагодно је нама овде у Београду да мрзимо тамо неког Хрвата или Муслимана или Шиптара, а шта људи који живе с њима врата до врата?

torazulu, непријатност због тог поређења је обострана. Ја сам чак и увређен. Немој.

Ironija je sto uopste to nisam mislio u uvredljivom kontekstu, samo sam te naveo jer si vec pomenut. Ali nema veze.

Lepo me zamolis da joj stavim ceo jer to voli ja ti obecam da hocu da bih vam ucinio i ti se onda naljutis na mene? Mnogo losih osobina imas a samo jednu dobru: lepo je sto se brines da ti keva bude seksualno zadovoljena, verujem da ceni to.

Него, лагодно је нама овде у Београду да мрзимо тамо неког Хрвата или Муслимана или Шиптара, а шта људи који живе с њима врата до врата?

Mrzimo balije.

Лимени, ко каже да сам пробао да увредим човека? Човека?! Свашта.

Ни ја не знам како си успео да схватиш то што си написао, али добро. Немој мене да питаш, ја нисам аутор твог мишљења о њима. Ја сам аутор само сопственог става о Србима који су говна. Ништа друго.

Косовар, не љутим се ја на тебе, рекох ти лепо - јеби своју, близу ти је, плус те је научила како она највише воли, па практикујте заједно опет. Моја је далеко.

Ali dobro pusi

Не као твоја сестра у тандему са твојом кевом. Али ти то већ знаш. Јбг.

Bolje brt veruj mi i sisanje jaja i vakuum i lizanje cmara i diptrout sve bre

Ма то си је помешао са својом сестром. Не трипуј.