Prijava

To je Marko Simonović, nije mi brat, iako je s Kosova

ja sam pre jedno mesec i po bio angazovan kod sestre od strica na svadbi za kao one poklone kad se donose pare koverte itd..znaci da rasporedjujem taj dan pakujem zapisujem i ostalo. i sad dosao sam tamo a nemam para uopste, dosao u nekim cipleicama zinuli mi prsti kroz njih, krijem ispod stola da se ne vidi, gore neka kosulja odelo, odem u wc da pisam podsmevaju mi se pijani..znaci nemam para devojku lose mi je zdravlje nikakav uspeh. zavrsilo se sve ja stigao kuci sam, placem u sobi dva sata ne stajem rovim, ne staju mi suze

Haha pa majku ti ludu

Hahahha pa svaka cast

Ma najjači smo najbolji smo

Ja sam vala imo fine svatove

Hristos se rodi...sretan vam Božić.......po svim kalendarima!!
Ljubi vas teta Komad!

Vaistinu se rodi, komad, ugodni blagdani i tebi :*

Радјард Куплунг

Ja ću sutra, sem rođenog, videti i brata od strica. :)

apdejt: video sam i jednog brata od tetke

čitam temu, prva strana, papete jbg mi normalni srbi ne praktikujemo te laloške običaje koje si iskusio, ipak znamo za neke civilizacijske tekovine, ponašamo se skladno hehehe

Gledajte dan današnji:
- Četnička muzika
-Svinjetina
- Puca se

Ima li boljeg dana?

prosle god u crkvi kad je izasao vladika da baca pare ljudi nagrnuli na njega i obirili ga na zemlju, on lezi na zemlji a narod poceo da grabi iz kese one pare sto je trebao da baca :D
ove godine kidali onaj badnjak sto treba da se upali pa bacali petarde u vatru izasao jedan u sto radi pri crkvi i kaze:boze me prosti kakva je stoka ovaj narod..sav nadrkan poceo da ih tera da prodje vladika i jedno 10 puta reko:pu stoko, to mi keva pricala.

od ta tri jedino je svinjetina ok.mada i ona bi mogla biti jagnjetina.
mislim da mi se sere od ljudi koji se loze na cetnike.
a i od imbecila koji pucaju.najvise od onih sto masu onim stapom,a iz njega izlazi neko sranje kao neki socijalni vatromet.