Prijava

U brate, od tebe nisam očekivao da si pustio matore da teraju običaje, osim ako i sam nisi za.

Ja sam apsolutno bio protiv svih običaja na mojoj svadbi, i sa njihove i sa moje strane.

Ako vi pravite svadbu sebi opet, radite te običaje, ja ću ovako. Nebeše im pravo al ko ih pa jebe.

Ko bre uzima barjaktaru barjak?

Viđo sam par puta deveruše ili šta već, nekad se i likovi priključe i uzimaju barjak pa se posle barjaktar pregovara za cenu,da ga otkupi ali viđo sam to samo po selima zapadne Srbije.

A sto brate da ih ne pustim mene svakako boleo kurac i za svadbu, zbog zene sam se upustio u tu egzibiciju imao sam uslov samo da ja odredim salu, meni i muziku i da se maksimalno skrati broj pozvanih. Usrecio i nju da obuce vencanicu i moje da sevaju obicaje i njene da kuci rade sta oce. Mada sam i ja tradicionalista jbg patrijarhalno vaspitani vernik pa ono...

Brt mom barjaktaru niko ne bi uzeo barjak veruj mi xd

Komšiji jednom bivši košarkaš hemofarma i nakratko Zvezde bio barjaktar niko nije pogledao da uzme barjak.

Običaji su ok osim kad sam ustao rano pa mi se spava i prevari me rakija gladnog.

To je jedini ok obicaj boh.

Isto mi smeta kad odemo po mladu pa ispred njene kuce nas cekaju pa kao ljube se svi pa sikcu od veselja pa se kolo zaigra jos ako si u zgradi izadju svi stanari pa mi kao majmunčići igramo dole a oni nas gledaju pa gušt jebeni.

Nisi razumeo boha majmune

Al bila je fora kad sam pucao u jabuku ja opalio a zamnom rafali njih 20 opalilo iz ko je sta poneo hahaha kad su tetke neke poskakale a picke sa mladine strane promenile pogled na ove moje debile.

IMA I VIDEO xD
https://www.youtube.com/watch?v=Ps9I5_dVTns

Pa skapirao sam da je išao jutros po badnjak i odvalio se od radže. Ako je tako, ovo sledeće je psovka na tvoj račun al necu jer sam pravoslavac vernik __________________.

Dobro nisam rekao da su bili originalni sta xd

Jer ih zovete polaznik ili položajnik?

Nisam tebi rekao nego dionisiju

Nisam znao da je Arkan bio crnogorac

E da, nisam znao ni da crnogorci kradu bijelu tehniku

Pa ni ja tebe nisam pitao nego inače, jebem ti enigmu. Hahaha :)

Kupio sam deset limenki sutra za brata koji dolazi kao polaznik da popijemo valja se a veceras da pijem vino crveno jer vernik sam uzeo 4l.

Epa popijo sam sedam limenki i idem ka desetici. Xd

Zato je nasa vera bolja. :)

Ja ću sutra, sem rođenog, videti i brata od strica. :)