Prijava

Ajde sta lupate Rada najbolja bas bih je jebao

Staniju bih mazio po kosi i maziću je jednog dana GARANT

Je l' mnogo bolesno to što su mi Ivana Selakov i Biljana Sečivanović vrh ribe?

Gocu Tržan jebo Kolarov za 2500 €

Ana Kokić je moj pulen to ne treba da se dovodi u pitanje valjda.

Koga je ono Kolarov navaljivao da jebe bile neke poruke printovane u novinama, gde mu je riba poslala "ajde bre majmune odjebi", tako nešto.

Ja bih jebo tanju savić u šupak, jerbo sam gledo neki klip na iksvideos gdje neki crnjo jebe ciganku, a ona se ruči ko june u nasad kupusa. jes da taj garavi ima jedno 6 puta veći kurac nego ja ali jebiga hehehe

Sad sam se setio da sam upoznao na moru Anu Nikolic i Minu Kostic..Ana dobra, Mina izgleda toliko jadno bez sminke onako na plazi kezual da bih morao da razmislim koliko bih joj uzeo da mi masira tabane..Sa Gogom sam blejao bas dosta, zemljaci smo, faca je ali je ruzna i glupa za sve pare

Pa uvek sam pričao kako je prepičketina, mislim da sam već dosadio s tim.

Upoznao sam likušu koja je komšinica s Daninom tom, u JAJINCIMA jebenim živi. Još važnije JANA joj je isto komšinica, i to sam sig pričao sto puta. Al ona nije pevaljka.. :/

http://www.story.rs/images_arhive/original/IMG_1455620129.jpg
Moj favorit!

Tanja Savic tako lepa tako glupa

Nina Janković ubija ali nije mi ona za ovu temu.

Scouser
Tanja Savic tako lepa tako glupa

Bukvalno jedini razlog zbog kojeg je do sada nisam ozenio.

Edit: DObro ajde postoji jos jedan. Ne zna da postojim.

Sa Gogom sam blejao bas dosta, zemljaci smo

Neko se stidi ovakvih činjenica

za praktičnu ženu dajte neki info ako imate, praktična žena mi kida kad je na mute

Praktična žena je multipraktik jbt. Vozila vojni avion ne znam na kojoj visini i bila udata za Marka Živića.

a ona se ruči ko june u nasad kupusa

ахахахаха