Prijava

Ružici Veljković se baš vidi da voli da je maltretiraš.
Šavija na žalost deluje kao da samo leži tamo.

Jesi li jebo nešto van svog sela?
http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2016/08/veljko_raznatovic_insta_01.jpg
Nisam! I dalje mi je sajmo mama na recki!

Da sam Kole ili bar Toma Nikolic platio bih samo pevacici sa umetnickim imenom Sandra Afrika, eventualno Jadranki Barjaktarevic..i da platio bih Jami da nije bila sa gospodarem vse Crne Gore pa sad ne bih iz postovanja prema njemu.

Boxer tucao kosmajca posle slave u sumi

Kontam da je Radi samopouzdanje u kurcu kao i svim nekada đembelim ili ružnim ribama koje su se dovele u red.
https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/full_article_image/public/a/t/2014/11/29/rada-2.jpg

раду манојловић - шутирао бих у тијело

миа - прецијењена коњоглава курва мада јебо би је ал не за тих 500 евра који су постали урбана легенда

Svaka cast za ovo konjoglava, mene otkad sam je video podseca na ono tele sa mesnog nareska. Od svih ovih prvo bi Ružici platio, ima tu neku zlu crtu koja privlači.

Ruzica je jebozovna to se tako kaze

Za miu lupetate jbg

Konjoglava-goga sekulic

A radmila je seljancura koja se malo doterala u red i sad je od onih koje u svakom trenutku znaju kakva im je kosa, sminka...privlaci je samo urbano jer to nije videla do dvadesete

dara bubamara je sigurno u prvih 5 najboljih jebacica na estradi.dobra je i beklavac.goci trzan se vidi da je kurva ali sad lose izgleda njoj je posle 30 izgled otisao u kurac.najgora od svih rada manojlovic, kako je neko mogao da onu brdjanku proglasi za sex simbol

ružica najjača pička od pobrojanih.

I ana kokić je isto vrh.

Ružica i Ana dominiraju, ovo ostalo suv prosjek.

Ta Ruzica je bila sa onim malim pacovom iz Zvezda granda ne mogu se setim kako se zove aca joca mica decko je presmesan

Nije taj, jao bre MIKI valjda..ugl Ruzica kida ali ipak bih samo zbog Sandre Afrike ispraznio mozzart racun

Edit

Lik se zove Aki -.-

Ja bih i staniju vodio na sampite i limunadu

Andrija Aki Markovic

joca jebeni..nije uspeo da se odrzi na sceni