Prijava

Ja sam bio u zatvoru ako meni kazes

E pa nije baš svako nevin robijao.

Nisam bio nevin bio sam kriv i osudjen, nevin sam seksualno nisam ga meto ni u sta osim u sitna goveda

Nisi onda brate mili, i govedo se računa.

@Bombaš
Jebe se tačno i vojnikinjama po ugovoru a kamo li ostalima.
Eventualno možda nekoj baba devojci iz neke pripizdine sa devojačkom sobom i himenom koji pamti hladni rat to moz da bude kriterijum.

Uuuuu pa onda sam rocco siffredi

Fala bogu, i veterinar kaže za sebe da je doktor pa ga niko ne ispravlja, i marveni doktor je valjda neki doktor jebem mu mater.

Sitna stoka, velika zarada. A i zadovoljstvo izgleda.
Hehe skeč

pa dobro svakako postoje osobe ženskog pola kojima nije bitno je li muškarac sposoban za vojsku

Nesposoban i nije služio nije isto, lepoto moja.

Naravno, ne pričam o ekipi koja je stasala posle ukidanja redovnog služenja. Što se tiče starijih upravo jeste isto.

Bemliga, žene su praktične pa im to uštedi dosta vremena. Pita te jesi vojno sposoban i odma zna da ti ne fali ništa krupno, tipa ekstremiteti, čulovila, jaja, više od 80% dasaka u glavi i tako to.

Je l bombas u stvari pesadinac? LOL bio si jebeno ciganin u vojsci hahahaha

Ima li ti veće tuge bonbas da si u stvari ciganin hahahahaha

ne brt, oklopni bataljon, gruvao sam tenkovima po celom Kosovu, inače regrutovan za inžinjeriju, ali kad sam se prijavio dobrovoljno nije bilo mesta pa me pitali ako odeš ovamo ajde ako nećeš čekaj

Ti si onaj pesadinac sto ide iza tenka? Onaj sto je mucenik otvoreniji nego obican pesadinac koji trci od grma do grma, ti moras polako iza tenka? Haha jos jadnije nego sto sam mislio jbg.

Tenkista je tenkista, ti si puvao iza njega znači.

Klington i ja smo zene nesmo sluzili vojsku

Ps nije isao u vojsku a 3 puta se zenio, znaci bonbas koji je presao albaniju s vojskom bio puvao s tenkovima mora da se zenio bar dvaespeses puta.

bombaš, jesi ti sitnije građe? Ovaj moj što služi vojni rok probao za tenkistu, jedva prošao kroz otvor, a unutra mu tesno.