Prijava

EKSKLUZIVNO: DOŠLI SMO U POSED SNIMKA BOMBASA U TENKU KAKO OSLOBAĐA SVESRPSKE ZEMLJE OD ZULUMĆARA
https://www.youtube.com/watch?v=SrsmQpMX5bg

Radj, taj mora da je čovek preko 120 kila. Naravno da je tesno u tenku, ali ne baš tako. Nezgodno je napuniti ga granatama, a najnezgodnije je povezati akumulatore. 4 komada u rednoj vezi svaki preko 50 kila a na kolenima klečiš i dižeš to. O 55 pričam.

има ли у тенку грејање?

NEVEROVALI ILI DA U BRITANSKIM ČAJEVIMA IMA APARAT ZA PRAVLJENJE ČAJA VAUU

Greju se kad opale prangijom očade se sine samo tako

Marko, sedis u gvozdenoj konzervi sa jos tri lika iza motor v16 sa oko 900 konja, veruj mi ne treba grejanje. Imaju grejaci za naftu naravno, da bi upalio ujutru kad je zima, a i generalno treba grejati ako je stariji tenk sto uglavnom jesu.

Nezgodno je napuniti ga granatama

Šta imaš da ga puniš koj moj, ubaciš jednu i završo si posao.

Imam ja definiciju s tom trivijalijom, Abuna, neverovao ili da. Ljudi se oduševili a Lazanski se ulogovao s duplaka da mi plusira jer se neočekivano našao informisan.

Bombas ima 170cm i 60kg tako da: da, sitnije je gradje (iako se srami da prizna)

grujane, imas skladiste za granate, ne sećam se tačno, ali mislim da mogu 32 da stanu, ne ubacuju se granate direktno u cev.

Ja da sam vodja drzave:
Vojska obavezna za sve godinu dana nema civilno.
Muskarce od 18-45 drzava ima pravo da usred noci odvede na vojnu obuku koja traje 7 dana godisnje.
Zene nauciti da proizvode municiju.

U takvom sistemu svima bi redom jebali mater jer su svi u nasem okruzenju relano picke.

polako, mlad si ti.kakvi su sve uspeli...imas realne sanse

RASNI BRZO BRZO BRZO STA DA RADIMO!!!

HRVATSKA VRATILA VOJNI ROK!!!!!!!!!

ALERT ALERT AHTUNG AHTUNG!

sedamnaeste sedamnaeste hrvat udarijo sedamnaeste sedamnaeste rasni pobedijo

Mozda mislite da je rasni glup, ali ima smisla njegova ideja, uz male modifikacije:
1) Sadasnji srednjoskolci idu nakon mature
2) Sadasnji studenti nakon studiranja
3) Nezaposleni odmah
4) Zaposleni imaju obavezu od 10 sati nedeljno obuke koje mogu da rasporede kako im odgovara
5) Redovni vojnici dobijaju 30-40k dinara mesecno (dodatna motivacija, plus resavanje nezaposlenosti na nekin nacin)
6) Otvaramo fabrike za proizvodnju oruzija i municije (opet resavamo nezaposlenost)
7) Ko hoce da ostane u vojsci nakon godinu dana povecati mu platu za 20%

Imali bismo najjacu instituciju vojske u regionu, uz naravno ulaganje u ostalu vojnu opremu

Mrtva trka između tebe i rasnog

rasni je ipak mlad, uvek je iskren a ponekad zanimljiv a ovaj je samo degenko

JERI BOTINO ŠTA IMA U SENDIČU AHAHAHAHAHAHAHAHAAHHA

Dionsijo argumentuj nekad nesto picko. Dosta mi je tvog prozivanja bez argumenata. Klasican opozicionar, samo ume da kaze "kakav je sendvic botino", i "hahahahha pa jel me zajebavas"

Eto, kao da sam predosetio sta ce glupan da kaze

HAHAHAHA BOTINO JER IMA KARIĆEVE SALATE U SENDIČIMA AHAHAHAAHA MEEE MEEE MEEE

Ostao sam bez replike na ovako jake argumente tvoje, i rasnijeve. Saću da sednem pa do ujutru ako smislim nešto, javljam.