Prijava

U pravu je kontrolor, a moguce da se zapad nakon bregzita i trampa stvarno nece mesati

Dobro Mestro je klinac pa malo kenja ali generalno ne greši puno. U vojsci sam bio sa 19 god. uprkos tome što sam studirao u to vreme, pauzirao godinu otišao šest meseci i vratio se. Za mene je to bila čast. Ako dođe do rata imam svoj ves, imam položaj, igrom slučaja i taj čvarak neki sam stekao... uglavnom neću biti sa vama daunovcima u rezervnom sastavu koji ne znate ni da se obujete, zapalite vatru, postavite šator a o disciplini, gađanju i poznavanju opreme i da ne govorim. Kakvih sam se debila nagledao na obuci pa su svi izašli k'o jedan na kraju. Ko će vas sa 16-30 god da obuči bilo šta ako izbije sranje. Biće te pominjari, ruglo države, ubuđala pogan sa gangreoznim stopalima, vašljiva horda koja će da pali i siluje i krade - ološ, ništa bolji od šiptara.

Hahaha kakva cast jebena pre si navodio drugi razlog zasto si otisao u vojsku :')

Nisam citao temu ali tvrdim da bi nas siptari i bez mesanja zapada zgazili kao dva i dva.

papete ajde na fejs minut

PuppetMaster
Hahaha kakva cast jebena pre si navodio drugi razlog zasto si otisao u vojsku :')

Ko je Thilmo ja sam xd

Ja se slazem sa dekyjem i insistiracu da budemo u istoj jedinici zato sto je pametan covek i patriota, a osim toga provalio sam da vazda ima neke droge interesantne. Inace ja kad je rat brijem glavu i pocinjem da konzumiram droge. Treba covek u svemu da nadje nesto lepo.

Kako li sam ja koji nikad nije slagao ništa postao lažov? Tako mi pošteni prolazimo.

Elem, ja ne bih ratovao sa hrvatima a ni sa šiptarima, slabi smo mnogo. Glupo je da izgubimo opet.

Ja bih neku siguricu, recimo da maltretiramo Gorance pa onda Bunjevce, 1.10 kvota.

E da, da se vrati vojni rok. Ako sam ja mogao da šetam babe i dede na očnoj klinici pola godine, neće ove nove generacije da uživaju. U vosjku bre!

E Tilmara, zasto čovek ode u civilnu a ne regularnu vojsku?

Inace ja kad je rat brijem glavu i pocinjem da konzumiram droge. Treba covek u svemu da nadje nesto lepo.

amin

Edina gora gomna od nesluzaca su civilni sluzaci

Er realno zast sluze picke nego da obavljaju te civilne stvari, musko ako si treba pusku i pistolj da nosis, ja se ponosim jos mojim skorpionom

Нежни цвете, само си још један љутић на ливади љутића. Какво сечење главе те спопада? Превише насиља чучи у теби, цвете шарени. Није свет тако сиво место као што га твоје далтонистичке очи виде. Има нијанси, шарада боја, плејада мириса. Полазећи од себе често превиђаш и газиш друге цветиће. Није то лепо.

Полазећи од себе често превиђаш и газиш друге цветиће.

Hhaha, zamišljam tebe kao cvetić i hhehehe.

Дал би Вељко васкрсао Тигрове ако штогод буде?

Kako to mislis isao si u vojsku da setas babe a ne da pucas iz puske?