Prijava

prestani da otvaraš ove glupe teme bobe, kurvin sine

Ne mogu i treći put, stvarno nisam toliki degenerik baš

Čestitke mom prijatelju arminu na ubedljivo izvojevanoj pobedi u Beogradu, očekujem poziv na punč ili neko šampanj piće 0/

И ко је сад председник Београда?

Виалпандо де-Кристо
И ко је сад председник Београда?

Irfan Mensur u bolesnom lekarskom dizajnu.

А тко је тоо.:_____????

ova moze u ideal lepote

Ирена Вујовић - за прса исред осталих кандидата (солидан скеч 6,5/10)

https://www.biografija.org/politika/irena-vujovic/

jos jedan trijumf postene srbije koja se ne libi da zasuce rukave i isprlja ruke postenim radom mi smo vasi varioci mesari rudari ali i doktori profesori baletani ne stidimo se toga sto smo jer smo ljudi, a pojedini sto su se uvalili u stanove na vracaru i starom gradu o trosku drzave i trljali picke i stetili postenom narodu e sad im gori a bgm ce izgoreti do kraja, KRAJ napokon je srbija slobodna i IDE NAPRED

slavice se duboko u noc natocimo sampanj pice pozvani su svi posteni ljudi iz srbije pa i veliki prijatelj shomy23 nazdravljam u tvoje ime vcrs druze u ime svih NAS sto nas nazivaju pogrdno i podrugljivo NAPREDNJACI kao ali mi to nosimo ponosno i ove noci dizemo trofej

a psi neka i dalje laju dok mi prolazimo karavanom BRZE BOLJE JACE :)

Ма који идеал, змија гле каква.

leb te jebo
i to izabrano za mis parlamenta?
hahah

da hoce ona pedercina vucic da ispuni obecanje i nadje jeleninog ubicu bilo bi nam malo bolje nego nece ni to.on nije covek nego je bakterija ima vise osobina bakterije nego coveka
http://www.kurir.rs/crna-hronika/3006459/jelenu-su-ubili-placenik-zoranov-drug-i-clan-familije-sokantne-tvrdnje-amerikanca-kojeg-je-unajmila-porodica-krsmanovic?ref=fbkurir

Jeboga, iskoristila situaciju u Srbiji, mozete samo da joj zavidite. Kakva kurceva Beogradjanka, iz sela Gubin Do kod Kosjerica, zavrsila Megatrend, a 2008 napravila strateski potez uclanjenjem u sns. Od 2012 godine do danas postala vlasnica celog sprata od 420 kvadrata na Novom Beogradu (penthaus), kuce na Senjaku od 280 kvadrata i vozi jaguarov Suv f pace. Realno nije mogla od stranke toliko da se naplati, znaci ili ubija kako skace ili je imala srece da bude prva nekom lovatoru posle njegove zene, pa ovaj misli da se jebe najbolje na svetu i sipa lovu. Ko ti je kriv labo kad nemas picku.

Бомби википедиа

prodorna seljancica hehe