Prijava

zabaleta i dalje lord

još samo fali da me arming prestigne u h2h da se objesim

Mene je neko prestigao tako sto ima Lukakua i to kapitena, vec 20p mu je doneo

Deluje solidno utd. Lukaku je inace vecini kapiten tako da nam nece napraviti vecu bodovnu razliku. Ali ce cena da mu skoci sig

izvalite ovog prvog sa 107 poena, još mu lukaku na klupi

Al izvalim novo pojacanje partizana i malo se oraspolozim xD
http://static.mondo.rs/Picture/642573/jpeg/Wilson.jpeg

Pogbinjoooo pišaj po fantaziju

Najjace kad gledas tako neki pl mec I pomesaju ti se navijacki, kladionicarski I fantazi interesi.

Ovo što kaže Laki. Pogodio sam sa trojicom iz Junajteda, još i Dejvis dao gol, nadam se nekom od prva tri mesta.

Zato ja kladionicu ne igram a Liverpulove i Sitijeve igrace ne stavljam

Prvi sam na vukajliji za ovo kolo

Ipak mi je ubacilo bertranda kao petog defanzivca umesto sigurdsona i dobio sam i anarhista u h2h opaaa

Jebem ti civot ucera ga u 90+4

Ako je neko u Engleski Fudbal fantaziju ako mu nije cimanje neka napiše koliko ima bodova prvi tamo

107 čini mi se, ugasio sam komp, mrzi me da proveravam sad

Pffff jaka liga mnogo, nemoguce osvojiti bilo sta, a kontam da su i ti max bet bodovi kurcina teska i da su stavili neka pravila tipa, ne mozes da singliras te bodove nego moraju 4 tekme kvota 1.25 najmanja, samo da ne podignes pare

Mene je neko prestigao tako sto ima Lukakua i to kapitena, vec 20p mu je doneo

Мора бит да сам ја :3
Јебали ме Миливојевић и Кејхил усрани, пањина сам, буџио сам без везе, сад тек после народног кола могу да променим Милоја, па да убацим типа Арнаутовића, или неку тако мало квалитетнију главу, за сада сам на седамдеспет, али биће горе, само полако!!!!