Prijava

Ostajem pri svojoj tvrdnji jer je prekomjerna populacija sigurnija od civilizacije pod vodom. Svakako je milion nezbrinute djece i ne vidim razlog zašto bih pravio novo.

za one sto tripuju da ce zvucati realno ako govore nesto negativcno ahahah ono nebitno sto je totalna glupoist bitno je da je negativno

I ne znam odakle taj broj od 100 milijardi? Zemlja ne računajući vodu može da izdrži 11 milijardi, ako je 30% zemlja onda 100% može da izdrži ~36 milijardi?

moze da stane sigurno, samo da se prave visoke zgrade i na kopnu i u okeanima.

Ali zgrade da idu i u zemlju ko vma

za 200 god ljudi ce stanovati pod vodom.kopno zauzima samo 3/10 zemljine povrsine, ispod okeana ima prostora za jos 100 milijardi ljudi, plus sto ce moci da se zivi i u pustinjama, kad sve to popunimo onda idemo na mesec

Khm, zasto je logicnije da se zivi pod vodom, tj. STANUJE pod vodom, nego npr. iznad povrsine zemlje, kako je to vec sad slucaj? (citaj pod zgrade) Gde moze i da se dise npr? Pa treba ubediti random prodavacicu iz dervente da ode da zivi pod morem, iako se jos plasi da naplacuje karticom, jer...MOZDA NE PRODJE...pa onda treba uzeti u obzir da su okeanske dubine neispitane, pa da bismo eksplodirali da odemo na dno okeana npr. Pa da se ne bi nivo mora podigao da poplavi one sto zive na povrsini zemlje tako da ne bismo sustinski dobili mnogo jer bi voda zauzela mesto ljudima na kopnu...pa da se moraju nahraniti i napojiti ti ljudi...inace ideja je ok.

Evo jedna pesmica za tebe.
https://www.youtube.com/watch?v=FSpQhYjPSDw

pod vodom ce da zivi sirotinja.ne verujem da ce hrana da bude problem, a ni otpad uz vrhunsko recikliranje.hrana moze i vestacki da se pravi.vestacki proteini, minerali.vec sad se vestacki povecava poljoprivredni doprinos, valjda.kako god cinjenica je da populacija stalno raste jedino glad moze to da zaustavi a ako hrana ne bude bila problem, odosmo na 100 milijardi

Reko Ilon Mask da idemo još malo na Mars, kakvo crno dno okeana?

Mislim da ćemo prije početi da naseljavamo Mars nego vodu, ali ovo je već nepotreban oftopik, da nas vratim nazad

Kazablanka nije ni blizu nijednom mjestu na listi 100 najboljih filmova

ma brate ko ce da zivi pod vodom jebeno ahahahh zasto bi se toliki cimali kakve tu treba tehnologije preljute za samo one najosnovnije potrebe tipa disanje

Ako ce sirotinja onda vec ima smisla. Jedan lepo upakovan smisao.

davim se prejako ahahah zivot pod vodom zasto ne bi onda i u oblacima ziveli

mozes i u svemir

u norveskoj inace prave podvodni tunel za saobracaj kopneni

Mozda bi mogli da se prave visoki rezervoari za vodu na kopnu, u obliku kvadra i da idu u vis pa da se tu pakuje voda da se isuse okeani pa onda ljudi nasele dno okeana

hahah bas bi zdravo inace bilo za planetu da se isushe okeani

pa jbg meni je logicnije pod vodom nego mars, jedino ako bi mogli lako da proizvodimo vazduh.onda bi mogle da se dopremaju sirovine za proizvodnju vazduha na mars pa tako da funkcionise,mada ne znam sta ima na marsu, gora je situacije negu u pustinji a sirotinja pod vodom ce bolje da zivi nego danasnja sirotinja u indiji recimo