Prijava

može li se hobiton posetiti i koliko košta taj obilazak?

torazulu

Koliko je problem pobiti se u kafani u NZ sa maorima u odnosu na kafanu u Gruzi/Laktasima/Basaidu?

Mnogo je manji problem pobiti se s Maorima na Novom Zelandu nego se pobiti s Maorima u Laktašima, ja pokušavam već godinama i ne ide mi XD

Haha dobro je koji ste džukci, provalili me da sam ozb odgovarao kad me neko pita za kako da dođe ovde, ja živim na nz ti gowno...
Skrećemo sa teme.

Ja ti zavidim pa zato :(

Okej, evo nudim se javno da me razmoduju. DJB.

I da mene opet umoduju, i moje elitne odrede!

Ali nisu poštene, niti prijatne ove teme koje su direktan udar na mene, a ja želim samo da sviram, da se otkačim i to je sve.

Mnogo je manji problem pobiti se s Maorima na Novom Zelandu nego se pobiti s Maorima u Laktašima, ja pokušavam već godinama i ne ide mi XD

Ja ću pre da nađem Maora u Laktašima, nego što će Maor da mene nađe na Novom Zelandu.

дигните два прста свако ко је прочитао цео пост

ја нисам, признајем. кренуо па скролово да видим колко има и реко аупичкуматерину. ал прочито сам крај.

Da imam para kupio bih sajt i placao bih Marku da bude bog i batina ovuda, neki overlord moderator tako nesto, ja i dalje ne verujem da se neko ozbiljno cima zbog ovog sajta, da ga nije briga ne bi ispisao post koji cak ni Thilmo ne moze da procita a znamo da njemu nista nije nemoguce, dakle, ako nije trol post - respect

P. S Procitao sam oko 70% xd

kul tema, samo da je isteram na vrh

Koliko godina ima kazan I cime se bavi to mene zanima. Ja kapiram da nekoga boli kurac I sve ali bas toliko da ne mozes po par meseci na spostveni sajt da udjes pa ne znam najzaposleniji covek na svetu da je moze jednom nedeljno na pet minuta bar da se pojavi.

ništa ne treba dirati sa sajtom jer je postao oveći viber čet ljudi koji se međusobno poznaju, interne fore i to. meni je to do jaja. ahahaha nema sadržaja, koga boli kurac za SADRŽAJ cele te fore sa pravljenjem HUMORA su transfer. uživajte drugari

Маркo
дигните два прста свако ко је прочитао цео пост

Pročitao sve, nema puno.

Mod tim treba da bude šaren do maksimuma, svaki tip autora. Ne samo društveno prihvatljivi i umereni.

Ono, Agilni, Žajk, Prof, Rasni, Gazimudo, Marko, Deky, Valdemar.. Da pršti bre.

Rasnom daš moda i pretvaramo se u rsb forum.

Pa to je poenta, divrsiti.