Prijava

Свако добро Лукац, јебеш ти ово, нема смисла више ништа

Farewell пријатељу.

Ma vala, komotno sam arminu mogao dati zelen lukca, jer realno, ne mogu ništa da učinim sa njim.
Ma džabe pseto ti banuješ imbecile retardirane, kad svaki debil može da napravi nalog i lupi 200 minusa a da ništa ne bude, da, hvala Kaizene, i šta da mu radiš? Nit možeš da ukloniš minuse (opet hvala kajzene, jebala te skripta pokvarena u čmar te te jebala) nit možeš da ga spriječiš da se ponovo registruje (opet hvala kaizene, za ukidanje bana sa IP adrese, ako je kad i postojalo to), a gazdu apsolutno boli kurac za sajt, jer da ga ne boli, idiot bi došao, umodovao nekog drugog, a mene razmodovao naskroz i obrisao mi sve do jedne defke, kao što je učinio s posterima i reakcijama.
Uostalom, i kad se trudiš da sačuvaš sajt, ma koliko malo da se trudiš, apsolutno sve do jednog imbecila se dignu i kažu ne valja to što radiš ili takvo nešto.

Nisam ni ja dobar mod, al ko je koji kurac mogao da nam pokaže i da nas uputi šta da radimo a šta ne, kad KAIZENA JEBENO BOLI KURAC ZA SAJT?!

Zbogom drugari, bilo je lijepo, al ne želim više da se nerviram, naročito sad. Ko me zna, čućemo se, ko ne, nećemo. Odjava.

Pa ne bi ni dolazilo do skripte(pretpostavljam) da ste onomad kad sam otvorio onu temu za banovanje duplih duvali u palac da vam muda narastu na makar 3cm da ne slusate debila nego mozak. Umesto toga budem banovan ja pa bombas(koji je debil razume se al nije dupli makar ima pravo covek da se debilise kolko oce) pa gambi. Ili tako nekim redom svejedno.

Nisu se cak ni duplaci bunili za taj ban jer ono, korektan predlog skroz(ne sto je moj xd).

Sad ga duvajte i vi i skripta jebe mi se tacno ali arminga vam oprostiti necu to da znate

Vucajlija.com - stanfordski eksperiment izjalovio se

Ja bih voleo da mi neko pobriše sve definicije, pitao sam kosmu, neće.

Isto sam pitao ove sa tarzanije da mi pobrišu sve tekstove, ni oni neće.

A kad bi ta dva bila uklonjena sa neta bio bih presrećan.

nemoj tako, izdrži

Ako može neki moderator da mi pobrise sve definicije, da ostavi najjaču sa plusevima samo zbog foruma (mada od skripte niko nije bezbedan), ja bih bio presriječan.

Zapata, druze, izvuci se.

''извуци се'' је тако 2011.

Zap mene ozb podseća na jednog mog profesora, debeljko midžet ček, stil izražavanja ček, znaci maltretiranja u detinjstvu ček, teme iste ček, nedostatak prijatelja ček bukvalno da li se Ivan zoveš zap druže

Да, овде Иван.

Nemoj mi ostavljati keca iz računara onda pls majku će srčka strefiti

Може мама доћи хехе

Ivane zamolio bih vas

знам да нисам њена лига... али да избегне њено дете август, могла би макар на сок са мном

Može ako pristojnu distancu držite, dva tri stola dosta je po mojoj nekoj proceni

Nemoj tako Zapata, iskreno sam mislio, nije zajebancija.

па ево ако би неко могао да ми да неке савете како да се извучем, био бих захвалан