Prijava

Našao je gde će da se leči, u Bg mu je dostupno od gudri što ni u Kanadi nema

dosadan si ko proliv

Imaš li ti išta svoje, liče, ili samo znaš da kopipejstuješ tuđe misli

Svinjo jedna pogana, klovnu lažljivi, škrti i bezidejni

Logoreicna debilcina, pa koliko ces dana da kipis vise

Pazi ga što se i ovaj pronašao u opisu, nije da nisam očekivao, nema tu suštinske razlike, a ni promene

E da Celt pogledao sam video, kul je

mnogo dobar video po meni. relativno prosto, sa primerima pokazano kako je vrlo tesko da se pobegne od ljudske prirode - cak i ako mislis da si ti pobegao, cak i ako mislis da ima puno oko tebe koji su, nisu svi, a sam neces mnogo da uradis. nema veze koji je -izam u pitanju, ako oces neku moc, te osnove igre su verovatno iste jos od majmuna.

Pogledao sam Gambijev video, dobar je,

E pa vidiš Piterson bi se složio verovatno, on je jak pobornik urodjenih hijerarhija i ispratio ih je do zajedničko pretka jastoga u paleolitu fazon

Kad budem kupio stan u krugu dvojke i opravim decu sa nekom rasnom lepoticom koju ću školovati na Harvardu, znaću da sam ispunio svoju svrhu kao Imperatora

nisu ovo urodjene hijerarhije, nego bukvalno pravila koja moras da postujes ako oces da promenis nesto za veliki broj ljudi, i problemi koji nastaju kod toga.

tj, sto ce bilo ko drugi ko dodje posle vucica da naidje na iste probleme, i ako je isto stanje da se ponasa isto kao vucic.
kod nas ti je glavni javni sektor, sudovi i mediji. mnogo glasova donose, a lako se kontrolisu. to imas pod kontrolom i sedis tu dokle hoces i radi sta hoces jer nema ko da te zajebava. zato i imamo vodje i ostalo.

Vidim na šta ciljaš, Kelte, da život građana, zakoni i njihovo sprovođenje ne zavise od imena i prezimena onoga ko je na vlasti, ali to ne postoji nigde u svetu, osim možda po nekim oazama skandinavskim, a ovaj narod je svetlosnim godinama daleko od tog nivoa svesti, tako da mu je potreban vođa

Može li neki Norvežanin da razume da je u svesti čoveka potreba da potkrada sopstvenu državu, i time slabi i sebe, i svoj narod i urušava budućnost? Šta bi recimo neki norveški ministar, mogao da kaže za Dačićevu biografiju, za sve te prevare, lopovluke, otimačine i pljačke koje su on i slični njemu sprovodili. Pitao bi ga, a kako misliš da izgradiš blagostanje za svoj narod, ako ga konstantno potkradaš zajedno sa svojom svitom beskrupuloznih lopova? Ako nameštaš poslove mafijašima i plaćaš im iz državnog džepa tri puta veće cifre za raznorazne "usluge"? Da bi se i od njih naposletku namazao još kojim miliončetom. Ne znam šta da ti kažem. Državni kapital ovde kontrolišu političari i mafija. Sad, tu imaš nekoliko opcija. Da gledaš i ti nekako tu da se uglaviš i posluješ uz sve moguće vidljive i nevidljive dažbine, da radiš neki šugav posao za 500 evra, ili da zapališ preko, pa da radiš to isto samo za 2000 evra... Da je pošteno prema običnom narodu, itekako nije, a da li će se to promeniti, ja verujem da hoće, kad se konačno zamene generacije i dođu mladi ljudi sa potpuno drugačijim mentalnim sklopom. Ostaje nam da čekamo i nadamo se najboljem

joj koliko okolišete oko izjave da su libtardi, crnci i feminacisti sranje.

Slažem se ja sve kelte. Nego mislio na onaj deo oko majmuna što si rekao

Ja ne verujem Gambiju za zajedničkog pretka, jednostavno krupnivrbaskizmaj i ja ne možemo da delimo istog pretka jer koliki god da je majmun bio moj predak, nemoguće je da je bio ovakva majmunčina k'o njegov