Prijava

Svidja mi se Moje saUčešće :)

Kajzene, a nisi računao na zloupotebu noviteta koje si uveo.
Evo npr. Remorkerova defka o babi ima već 4 smrada, a kultna je na sajtu.
Znači da autori ne daju te etikete ponešeni kvalitetom nego hejtom i ljubomorom.
Ja neću ni na jednu defku da stavim da srdi, jer mi je bzvz.
Za sad se etiketiraju one dobre, a sranja zakopana i bole ih uvo.
Iako modovi sigurno neće sahraniti takav kvalitet, nije baš prijatno videti da defke koje se ekstra kotiraju dobiju takvu etiketu.
Moja malenkost glasa protiv opcije: omiljene-smrdi:

Ne vidim šta je problem. To zavisi od autora. Ko hoće da koristi opciju, koristiće je, ko neće, ne mora i gotova priča. Ja takođe ne mogu da kažem nekome da mu nešto smrdi. Za to postoji palac dole.

po meni su prilično različite opcije i ne bih ih stavljao u isti koš.

jedno (omiljena) je alatka koju koristi pojedinac da bukmarkuje definicije koje mu se baš sviđaju kako bi mogao da ih se podseti sa vremena na vreme. takođe zgodno je što možeš da gledaš liste omiljenih drugih autora i na taj način otkriješ neke stare dobre. Eventualno bih obrisao onu "najomiljenije definicije" listu jer trenutno prve strane nisu preterano kvalitetne.

a ovo drugo (smrdi) moguće da nema neku ulogu pošto vidim da ljudi klikću na sve i svašta. ne znam. videću sa moderatorima da li im uopšte to koristi kao neka refrenca prilikom moderacije. za sada meni deluje samo kao šum.

Ја сам такође делом против овог : Волео би да се избаци "смрди" али да уједно остане ово "омиљена".Супер ми је да имам дефиниције које волим стално да читам на једном месту али чињеница да неко може да ти маркира дефиницију као смрдљиву.

Проверавао сам јуче да видим да ли неко на неку моју ставио једно од ова два и нађем на једну стару деф. са солидним скором да ми неко ставио да смрди...хм...

E pa to je ok.
Omiljena da, a smrdi izbaci.
Naravno uz dogovor sa modovima, pa kako odlučite.
Oni ionako trpe napade autora kad obrišu defku koja zbog nekog razloga mora na groblje.
Zbog smrada ćemo se poubijati, i mislim da to hejterima daje dozvolu da bahanališu kako oće pod okriljem kontrole kvalitea.
Zato su modovi tu. Ako autori počnu da odlučuju o kvalitetu, lele nama majko.

Ja mislim da nema potrebe za ponižavanjem ničijih definicija. Od kada se nečije ideje deklarišu kao "smrdljive"?! Svako ima pravo na svoje mišljenje o nekom pojmu, neke kvalitetne ideje i to napiše u definiciju, i stvarno je glupo da nečije umotvorine skrnavimo na taj način ma koliko glupe bile! Možda bi bila i korisna opcija kada bi se koristila na pravi način i imala neko blaže značenje, a ne samo iz puke zavisti. Takođe često važi "Kud svi Turci tu i mali Mujo" jer ako definicija ima 10 smradova, novajlije i još neki će davati smrad i bez čitanja definicije. Mislim da je :palac dole: dovoljan da bi se ocenila nekvalitetnost definicije!
Što se tiče opcije "Omiljena" sviđa mi se, slažem e sa Pekijem, ali sam protiv ove druge.

Ја сам углавном искористио да усмрдим пар својих дефки које ни раније нису биле нешто миомирисне.
Опције стоје једна поред друге и сад сигурно неко помисли "Ово ми није омиљена, дакле смрди" иако опције немају везе једна с другом.

Kako je krenulo sa pojedinim definicijama i njihovoj prihvaćenosti, vidim da većina srlja u neko veliko mnoštvo ocenjujući današnje ili definicije dana)ili još uvek ne vidi smisao(možda ga ni ja ne vidim;)), ali možda bi mogli da ograničite broj omiljenih, kao i da oni"omiljeni" mogu da vide kod koga su sve omiljeni( a ako ovo može da se u nešto izrodi, onda ga ukinite)

smrad definicije ne vidim kao neku veliku manu-jer ne vidim obavezu moderatora da brišu definicije kad se nakupi neki bitan broj loših preporuka. Bolje i tu da se skupi hejterski smisao za gubljenje sopstvenog vremena nego da isijavaju u hejtu sa minusima

Slazem se sa @Урош -em. I ja sam primetio da ljudi shvataju "smrdi" kao suprotnos' "omiljenoj" . Ja sam za to da se "smrdi" ukine,osim ako ne olaksava posao moderatorima.

kaizene, zajebi to smrdi, slaba vajda od toga...
napravi samo opciju "prijavi za brisanje", i to niko ni da ne vidi koliko je njih prijavilo osim moderatora.
cak bi bilo lepo i da ispise ispod ko je prijavio... olaksalo bi posao

Još jedan glas za izbacivanje "smrada".
"Omiljene" su jedan simpatičan korak u sazrevanju sajta, jer je vrlo interesantno pročitati omiljene definicije različitih autora. Na taj način se može razaznati kako pojedinci razmišljaju.
Pa, ako još uz to naiđeš na neku svoju onda ti baš bude milo oko srca... :)

Ovaj celtov predlog je po meni savrsen.

То што је келт предложио сам хтео и ја да предложим...сад ће да ми украде идеју , заради велике паре и пресели се на неку егзотичну земљу као Хаити...

egzoticnu zemlju kao Irska :)

Egzoticnu zemlju kao Nigerija

mislim da su palcOvi sasvim dovoljni,defka je elektronskog formata,ne mozhe da smrdi ako nije neshto crklo u monitoru =]
mislim da je ideja losha,skroz nepotrebna stvar

Meni je ovo "smrdi" mnogo surovo i nekako demorališuće. "Omiljena" je u redu.

Може уместо "смрди" да стоји "Фенси" или "зиљаво", или екстремно "Чак Норис" хахахахахах