Prijava

Jeste, jos ce ispasti da su se zove Milica Todorovic, i da joj je bilo 15 godinica tad

Ma nije bre top tier zvezda granda, mozda neko polufinale cetvrtfinale

nadji je na jutjubu, mora da ima

Pa Rasta i Jala i Buba su 20 puta bolji nego Zvezde Granda i ostalo.Barem je u tom modernom svetskom fazonu.

A da ne govorim koliko je bolje od pijandura narodnjackih koji najvise seru o tome.

Al zamislite maestro ode na Baju Malog Knindzu u Pecenjevce pa poslije u BG na Bubu i Jalu haha kakva zanrovska cijepanja prozivljava taj lik

Ovaj pevač na mom avataru je najjači!

Inače ja sam skikao oa sam obradio fotku. Nedelja ujutru je bila..

https://xdn.tf.rs/2019/01/20/1547994136615-rasta-kusturica-830x0.jpeg

Jebote al je Rasta popisao Kusturicu. Porastao je u mojom ocima mnogo.

Realno,nema sta da mu odgovori ovaj,dobro ga je popisao.Verovatno je mislio da Rasta ne zna ni da govori ili tako nesto a ovaj mu uzvratio kako treba.

Gahaha ali čemu ovakva konstrukcija paragrafa hahaha izgleda kao kakav preščani sat... ili ono za mlevenje kafe

HODAJUĆA KOLIZIJA GAGAGA

Ali generalno me napinje što se selebritiji mnogo pljuju javno. Kapiram da se i pre 50 godina međusobno mrzeli... tipa Paja i Jare... al za tu mržnju je znalo 14 ljudi van produkcije Kamiondžija. I sad mi moramo da znamo da se vi ne volite ceco i jeco baš me briga

Kusturica je jedno par tieriva iznad Raste što se tiče selebriti statusa ili kalibra. Mislim smrad je Kusta da se ne lažemo, ali da me ovaj mali isproziva uzeo bih to kao pinch of salt da se tako fudbalskomenadžerski izrazim

Ovaj jebo Anu Nikolić, a ovaj Moniku Beluči, cmon

A po cemu je Kusturica iznad Raste?

Rasta > Kusturica I odlicno popisavanje slazem se

Ko jebo moniku beluci hahahaha ne lozi se. Retard je snimio film neki preglupi samo da bi stavio scenu kako se on ljubi sa njom. Pickopacenik prvog reda

Kakav čovek možeš biti kad prodaš veru...

Možda je loš čovek, ali koga boli kurac?

Da Rasta popiša Kusturicu, nemojte da se zasmejavmo. Pa "popišavamo" i mi ovde svakodnevno jedni druge, ali i javne ličnosti i to mnogo bolje od ovoga što je ovaj lik sročio, pa je to opet toliko beznačajno.

Govno ili ne, Kusturica je svetski poznata ličnost, a Rasta netalentovani debilko kojeg je usralo malo slave u ovoj bedi i kojeg će se za 20 godina samo sećati današnja klinčadija kao što mi pamtimo Ivana Gavrilovića i Drigija.