Prijava

Kelte imas gajbu piva za ovo, kako se ja ne setih da ovo uradim odavno :)

Loži vas bombi, dolazi za 24h ovde sa armijom do smrti odanih...kako se već zovu.

Bomb, vrati se, ne budi paranoja, celt ti
se solidno popišao po virtuelnoj faci, obriši virtuelnom maramicom i gotovo:)

Pa jel se paranoise ili nas lozi odluci se

danacelt
Hakersko ugrožavanje slobode izbora omiljenog kluba i/li navijačke grupe. Opomena.
дал сте опоменули Келта за ово, фрањевци једни!

Lečki mrav popušiš mi kurac. Šta me proganjaš stalkeru

Daj da se vrati rasnin pa njemu prikačimo rasni grobar

svaka cast celt kad si savladao js.sad je bombi najveci zvezdas na sajtu

Jedan bombas je morao biti ubiVen

Sa tonu dzava skripta

i meni je dirljiv momenat, navijao sam za tebe uvek i kad si gubio, a ti Nole na ovaj način deliš već, na sto nacina podeljenu Srbiju, zašto si morao doći na meč domaće lige, žao mi je prvi ali i mi iz Surdulice i okoline smo te voleli..... uzdravlje ti bilo i ćao
(bombas, 16. septembar 2018 08:36)

Decko zivis u donjem vranju i pratis jutjubere prosipas fore ugasi kurvu itd ja ne znam ni ko ie negujmo

Banuo si ovde posle 5 godina sa spikom ja sam govno polivajte me telesnim izlucevinama i odjednom izjavljujes kako mene ljudsku velicinu i moralnu gromadu neko poliva spermom mislim krajnje ti je neozbiljno ovo trebalo bi da pocnes od recimo perija d platapusa pa za jedno 12 godina da dodjes da se macujes sa mnom

Pa jesam jbg sta da radim sad ti da si neki ti bi dao neki savet kako da budem kao ti ili nesto da se izvucem a ne samo da se smejes :(

Stavi spajdermena na avatar

Hahaha ajde bezi bre debilko

Ne, treba da pokazem da kao ti nemam sta da kazem i da se ni u sta generalno ne razumem pa se nazovem bozo barselona i navijam za barselonu ili spaniju u kosarci cisto da mi eto neko makar majku opsuje jer svaka konverzacija sa zivim bicem je jelte konverzacija. Ili da menjam nikove i avatare na nedeljnom nivou dok ne ubodem nesto sto ce biti hehe e dobar avatar druze imaginarni. Nisam stvarno iz te price gde broj pregleda, lajkova i cega vec odredjuje ko je dzek i nos para nebo a ko je nedzek ili koji je vec opozit tome. Trebalo bi da poradis na tome da steknes samopuzdanje da ti ne treba sud javnosti da bi znao da si u pravu, tu bi mogao da naucis od bombasa koji je klasican diletant ali ima svoje ja i ne dozvoljava da mu okolina utice na misljenje i stavove

Koje becmenski kompleksas jasam