Prijava

Imam dva prijatelja, tj imam ih mnogo više ali uzimam ova dva za primer sad.

Jedan se trudi da kad šalje poruke devojkama napravi jedan takav mix da poruka koja probija led bude istovremeno:
cool, duhovita, pomalo provokativna, vanšablonska, s nekom poentom.
tako i za svaku sledecu poruku. Kod nekih prodje ali broj seksualnih partnerki sasvim prosecan. Izgled decka moze se reci prosecan. Finansijsko stanje malo slabije.

Drugi se ne trudi nista. Poruke su kratke jasne. “Ej cao sta radis slika kurca hoces da se vidimo”. Broj seksualnih partnerki zavidan. Izgled decka, vrlo slicnih fizickih karakteristika kao i prvi. Finansijsko stanje: bembara od 10k evra i solidan instagram.

Daklem, mozda su sva kenjanja o nekim forama za zavodjenje go kurac, jer se na kraju sve svodi na ono sto imas da joj das, a to je: kurac / auto / telo / faca. Kontam da je u glavi te ribe: vidi ovaj, lep decko, ima dobra kola a ima i dobar kurac, to je to.

Ribe lazu da se zgrozavaju slika kite i da to samo prostacine salju. Zgrozavaju se kite ko i mi sisa i dupeta, lol. Sto sam stariji sve vise sam siguran da treba pokazivati kurac i skracivati pricu sa zenama. Kontam takodje da verovatno postoji procenat zena koje se stvarno groze prostakluka slanja kurca, ali takodje i procenat koji se groze lejm muvanja tarzanija stil humorom nekim iz dnevnjaka. I sto je najgore nemas na osnovu cega provaliti u kom je neka riba fazonu od ta dva. I uvek mozes ispasti: 1) debil koji smara glupim forama 2) seljak koji salje kurac kao da je neandertalac. Izbor je vas.

Ovo da ne mozes proceniti ribu kakva je, zeli da potvrdim cinjenicom da je jedna riba sa najurbanijim lana del rej instagram profilom na svetu poslala mom prijatelju snimak kako tverkuje u gacama nakon 4 razmenjene poruke.

Takodje, imam jednu teoriju da ako ispunjavas odredjene kriterijume mozes jebati 95% riba:

1) posedujes auto koji vredi najmanje 10k evra, njemacke proizvodnje
2) imas kitu od 17-18cm i slike spremne za slanje
3) kratko osisan oko usiju i solidne sirine ramena i visine (180+)
4) motor A kategorija i jebacki ne mora biti vise od 5k evra
5) po mogucnosti instagram pratilaca nekoliko hiljada, pozeljno 10k
6) pristojnu facu

Tesko je postici svih 6, ali makar 4 stavke ako covek ispunjava na konju je.

Mozda se neki stariji clanovi sajta nece sloziti za ovo oko instagrama ali ipak je ovo 2018. i ako hoces da jebes 2000. godiste a nemas instagram neces joj biti kul lik neko creepy lik.

dok ti filozofiras o jebanju, oni jebu

Ta koja oce da se jebe sad za sad naravno da joj je bitno kako izgledas i velićina kurčeganje
Pa neće kući da te vodi da joj sečeš kolač za slavu i recituješ oče naš

Jbt, ispunjavam samo dve stavke.

nisam vido da nekog tuče nejebica ovoliko
maestro idi plati nešto da jebeš

A dje ces Marko gologuz medj Turke?!
Nes jebat splavarku prepicku nebesku sa deset e u dzepu.
Bejzikaru svog levela vrv hoces.
Goticarku sto posto hoces.
Koliko dajes toliko dobijas i tako te munje.
I bukvalno batali pisanje po Astro kutku na ana.rs, fazon ustrojio si se samostalno tim.

Mora ps sa se javi, nema

Mene je na ovoj Vukajliji startovalo bar deset likova sa molbom da im pozajmim svoju prednju rodno neutralnu rupu zarad tridesetak sekundi neverovatnog polupotentnog koitusa, kad sam na molbu odgovorila potvrdno, razbežali se svi do jednog.
Vi bre ne smete da jebete, rođeni ste za drkanje. I bolje, tako se bar nećete razmnožiti.

aj ne drvi kurac sojo, doduše znam da nemoš jer ti ni muž kurca ne daje.
ženska si verzija maestra
idi lepo u švabiju kod njega, daj mu pičke, a tog tvog što se švaleriše ostavi.
skinite šanu i barakudu sa trona najpara vukajlije
verujemo u vas!

Ono sto je nekad bila vagina Zap.

Prednja rodno neutralna rupa...ovo ide kaj mene u bookmarks.

Neko prejebavanje sa rodom i polom opet, jer pol ne mora da odgovara rodu i tako te forice.

Doklen da vas potsecam da sam ja djecko pred zenidbom, ovo samo posmatram kao jednu sociolosku pojavu.

https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_dobrobiti_zivotinja.html
Bukvalno Maestro ne mozes se ozeniti, jer koitus sa kozom ozbiljno krsi neke clanove ovog zakona.
Doduse msm da je to u Nemackoj legalno, ali ne znam koliko brak priznaju.

Pa Zap, sta ti tu nije jasno??
Normalno da je tako.
Evo ja sam divna krasna i sve to po redu.
Za ukucu takorec.
I sta mi to vredi kad nemam sise?!
Evo i dalje s vama na ovom propalom sajtu blejim i kradem bogu dane.

dobra tema upis, kad se vratim kuci diskutujem

Sojin komadic, da ti kazem par stvari. Nik ti je glup do jaja. Avatar odvratan. Smisao za humor nula. Pokusaj neke duhovitosti tipa “rodno neutralna rupa hehe kao kapiras rod” ocajan. Kazes sama za sebe da si divna krasna i za ukucu: jadno.

Udalji se od interneta i porazmisli malo o svom postojanju.

Znaci ubola sam za kozu. :(
Prvo nik mi je fenomenalan.
Avatar do jaja.
Ovo nije pokusaj duhovitosti nego si ti neupucen bukvalno. Guglaj.
Jesam za ukucu.
I brt realno moj cale jaci od tvog. Poyy

Koje za ukucu jasam >>> pitalo me 10 vukajlijasa da me jebe rekla sam moze

Domacica prava