Prijava

Lol Boki, rekla bih da je ovo transfer, ali ne mogu jer nije, samo je tugica.
Bukvalno projektujes zato sto se ti stidis da upotrebis kurac.
Ali to je vec malo frojdovska prica.
Ja se ovde zajebavam, to sto vas pucaju kompleksi je vec vasa stvar i nema veze sa mnom.

Da sigurno se stidim haha

Je l' Maestro konacno izgubio nevinost?

jel se računa ako platiš?

ChipmunkED je objasnio sustinu problematike. Znao sam ja jednog narkomana, narkoman ko narkoman, drogiran po cijeli dan, nema dinara u dzepu, glup ko kurac, itd i on je redovno prilazio ribama sa "oces da mi popusis" ili tako nekim slicnim debilizmima. Medjutim posto nije nista u zivotu radio, on je svaki dan prilazio sa takvim glupostima gomili riba, i naravno uvijek se nalazila neka rava koja je pristajala, nije se desavalo cesto, ali je lik opet jebo. Da li je to zato sto je on smeker? Da li je to zato sto ima dobar pristup? NE, vec jednostavno na toliku kolicinu neka se mora upecati da jebe rak raka...

Stari izraz, zar nisi to nikad cuo?

Ja sam jedno vreme smatrao Maestra sasvim pristojnim kontribjutorom na sajtu. Posle sam mislio da je izuzetan trol, kasnije je ispao očajan trol. Nakon onog momenta kad je uplatio neku ogromnu svotu na singl i dobio (mali procenat u odnosu na uplatu) bila je situacija ili da dobije ili 2 metra ispod zemlje. Njegov obrazac ponašanja prilično liči na čoveka koji je na ivici da ode totalno u kurac, i pritom sjebe što više ljudi, makar na sajtu, ne bi li sebi našao smisao. Bilo je ovde na sajtu sjajnih trolova koji ju, pak, s vremena na vreme imali izuzetne momente, ali smo u biti znali da su normalni ljudi. Jebiga, učestalost paštete u ishrani, porodični problemi, manjak novca i razni problemi, sve to uđe u DNK i nagriza ljudskost. Kad se čovek izopači, nema mu smisla pomagati. Ali valja malo probati da dobiješ potvrdu od drugih, tako što standardno praviš sprdnju na račun Remea, Soja je raspala sajtuša, BLZ kreten HAHAHAH itd. Tanka spika, brate. Reci lepo da ti izađemo u susret, sad su na sajtu ostali samo nubovi i neke jako ljubazne glave. Pitaj za pomoć, traži inkluziju, svi smo mi ljudi. Ako ne, probaj da se uglaviš u bulju nekoj jakoj glavi na sajtu. Kod Pseta je okupirano, mislim da kod Bohora ima mesta u onom tesnom mladenovačkom rču, čak su ga neki napustili nakon skorašnjih afera. Evo, čak je i Zapata slobodan, njega je tek pojela inflacija, a i kapiram da nije loš lik. Znači, nađi nekog jakog drugara na sajtu i sakrij se ispod njega, totalno će se promeniti percepcija tebe na sajtu.

Ljubazan post ovo gore. Elem,

ФЕДЕРАЦИЈООООО

Ne znam zašto sam ovo pročitao FELACIOOOO, da ga jebem.

te koje se jebu na jel mozemo da se vidimo i sliku kurcine, pitanje je vredi li jebati tako nesto uopste a takvih ce biti uvek

a ozbiljne ribe ako su u pitanju naravno da je bitno jebanje ako mozes da je nateras da svrsi tek posle sat vremena prenemaganja i stezanja kurca naravno da ce to videti kao prepreku i eventualno te oterati u kurac

A ne sikiraj se Prove, ne mogu da se ljutim na Maestra, čovek se previše trudi.

http://oi63.tinypic.com/10wo5f7.jpg

јер се тако ради и тако треба џаџаџ

koji bombas level pokusaj zajeba

al si me zajebo sad

Cekam da dodju pseto i pezos da vam objasne neke stvari

I radjard i papet tvoja brata dva

A i ko su sad jake glave na sajtu, kome se isplati uvlačiti u bulju? Ova nova verzija Agilnog deluje zajebano. Pre je bio jako ljubazan član, sad je onako drskiji, oseća se neki ulični mangupluk u njemu... Nekadašnji lordovi propali dosta, čak im i postovi otanjili...