Prijava

Ali znas kome nisam rekla moze??
Tebi kad si mi slao svoj poludignut kurac u inbox.
Pa lol

Slao sam autorki Sprle a ne tebi, i nisam trazio picku nego misljenje o kurcu i dobio sam pozitivan odg

Ne treba da odustanes od jebanja ali svoje slobodno vreme treba upotrebiti u svrhu arbajtovanja zarad boljih finansija, u teretani popravljajuci svoj izgled, jebuci sta si u mogucnosti da jebes dok ne postanes ono sto treba da postanes da bi jebao istinski dobre picke

jbt ispunjavam sve, nešto čak i višestruko.

Sprleta sam ja koristila, javna tajna.

Ima auto od 30k evra pa ispunjava ovaj deo za auto puta tri

Cekaj, to znaci da imas instagram od 10k ili vise. I dobar auto. Znamo da si crnogorac od 40ak godina. Jebote paninaro je Crni Djurisic

I motor. To je to provaljen si. Naklon do poda legendo.

Samo da se ubacim da kažem da ova "rodno neutralna prednja rupa" nije neka forica autorke gore, već su se ovi imbecili koji izmišljaju svaki dan nove polove i seksualna opredijeljenja zalagali da se pička zvanično nazove "rodno neutralna prednja rupa" jer kao izraz vagina/pička je previše vezan za ženski rod a po njima ne mora značiti da si žensko ako posjeduješ istu...

Mogao je da izgugla pre nego sto je ispao glup, ali nije i jebiga, sta sad. Vrv mu je Merkur krenuo retrogradno pa ne razmislja bas najbistrije.
Elem u Americi su stvar prakticnije resili, covek sa penisom i covek sa vaginom.

sa sojom je problem sto nikada ne znas ko je momentalno na profilu

Само упис, заобиђите ме.

Zabranjeno za autore koji na forumu pišu ćiriličnim pismom, bivše autore Tarzanije (sa izuzetkom Gvozdena), autore iz Bosne (Republika Srpska je Bosna) i Remea.

ПУШИ КУРАЦ КО ТЕ ЈЕБЕ МОЖЕ СРПСКА И БЕЗ ТЕБЕ ФЕДЕРАЦИЈОООО ФЕДЕРАЦИЈОООО!

ЏАЏАЏААЏАЏАЏ

тај други јебе више зато што капирам да пошаље 20 слика кураца и онда ко се јави јави се а овај први вјероватно не зна кад треба да престане да баца форе и онда стиче пријатељства умјесто кресова

dvoje su se tako smuvali
ali ne soja, ona ima fetiš na grubijane koji je kresnu 3x pa nađu švalerku

Soji ta tvoja spika je prolazila ovde 2011 i furala je Lemaja
Sad je to truba teška baš i dok čitam tvoje postove na forumu imam one leptirice u mošnicama od sramote
Ne prozivam te sad, ne drkam te itd baš prijateljski kažem batke

Komadić pa to ja sam žena svesna da imam pičku i ne stidim se da je upotrebim i da pričam o tome
Zap ti nemaš mošnice beži u kurac