Prijava

Dakle, pušači:

Razlog zbog koga pušite? Šta vam se najviše svida u tome? Posle čega vam cigareta najviše prija? Da li više pušite u društvu kada ste sami? Jeste li razmišljali o bataljivanju? Možete li da zamislite alkohol i kafu bez cigareta? Koje cigarete pušite i zašto? Pišite i nešto nevezano za ova pitanja, samo da ima veze sa temom. Budite kreativni. :)

Molim željne zdravog vazduha i ostale mrsomude da se uzdrže od komentarisanja jer njihovi postovi nisu poželjni na ovoj temi. Verujem, tačnije siguran sam da imate mnogo toga pametnog da napišete i uopšte ne sumnjam u vaš nenadjebivi intelekt, ali ovo nije tema "hiljadu i jedan razlog zbog koga pušače treba redom bacati sa Ajfelove kule". Hvala.

Пушим зато што хоћу. Апсолутно могу да замислим кафу и алкохол без цигара. Кафу пијем кад ми се пије, нисам од оних који не могу да се разбуде ако не попију кафу.
Поштујем непушачке зоне и не би ми пало на памет да запалим цигарету тамо где је то забрањено. Али исто тако не дозвољавам посетиоцима који долазе код мене да одређују пушачка и непушачка правила. У мојој кући важе моја правила, коме се не свиђа може да цвета.

Пушим зато што волим. Ниш није боље од цигарете после неке тешке љутине и обилног ручка. Сунце ти јебем, тада уживам у свакој секунди. Тренутно не помишљам да баталим, ал план ми је да то учиним кад ми жена затрудни. Онда нећу пљугати једно 15-16 година, да детету којештарије не падну на памет, па ћу да наставим. Иначе, пушим Лаки или црвену Дрину.

Pušim, jer niko ne živi večno.
Ne mogu da zamislim kafu bez cigare, a alkohol ne pijem.
Nikada neću ostaviti cigare, jer bi to bilo opasno za moju okolinu, širu i užu rodbinu i Maru.
Najbolje mi paše da zapandrljim jednu, je posle klope i uz jutarnju kafu.

Pusim i uzivam. Najvise posle slatkisa i uz kafu; uz alkohol pusim mehanicki. Nije to to. nemojte pretvarati pusenje u mehanizam! Uzivajte od pocetka do kraja! Ups, predjoh na drugu tematiku...

E.. neko i nas pušača i zagađivača okoline da se seti :)
Stavi znak ,,zabranjeno nepušenje''

Pušim, jer volim.. Lepo mi stoji cigareta i imam muštiklu kao Audrey Hepburn i koristim je u specijalnim prilikama.

I lepo piše na cigaretam da ,, Pušenje ubija. Duvanski dim šteti ljudima u vašoj okolini''.. a ja kada sam pokušala da primenim tu taktiku na okolinu, nije upalilo, svi ostali živi i zdravi.

http://img153.imageshack.us/img153/766/imageaxd.jpg

Ne pušim često, možda jednom, dvaput u mesec dana, leti spojim po nedelju dve dana, tipa na moru ili Zlatiboru.
Pušim kad se mnogo mnogo iznerviram - smiruje me.
Pušim kad sam sa društvom, i kada je takva dokolica da nema šta pametnije da se radi.
Pušim posle baš baš dobrog jela ili seksa, jer mi dođe.
Ne pijem ni alkohol, ni kafu, tako da smatram da me jedan ili dva Marlboro light-a mesečno neće ubiti.

Pusim, jer mi se tako prohtelo, i jer mi se svidja.
Volim da trujem i zagadjujem okolinu.
Ne zalim ni za jednim dinarom potrosenog na cigare.
Nemam nameru da prestanem, nebitno sto je pola moje familije pomrlo od raka pluca.
Volim uz kafu da zapalim, posle nerviranja, uz alkohol, i posle sesa.
Pusim Monus, jer sam socijala.^^

Pušim jer sam "očaran" onim "umrlicama" na paklicama :)

Ahahaha imam i ja muštiklu kao Odri Hepbern. :)) Samo što je ne koristim jer ne može "tanka" cigareta da stane u nju (s tim što Eve nije toliko tanak, al' svejedno).

JTU razumem ja i druge jezike... :)

to je jedina stvar na svijetu na koju bacam lovu a da mi uopšte nije potrebna za preživljavanje..:-)..fenomenalna stvar...

Pusim jer sam navucen na nikotin i to zestoko.Kad nemam dve pakle u steku dobijam napad panike,kad izlazim iz kuce makar i na kratko uvek nosim dve pakle i dva upaljaca(zlu ne trebalo).Budim se nocu da zapalim,kriziram u snu,detoksinacija mi razbija nerve a toksinacija mi unistava ostatak organizma.Totalno ludilo,pusim kad mi prija,pusim cesce i kad mi ne prija.Cak ni ne iskasljavam slajmare,sve uredno apsorbujem,samociscenje ne postoji.Pusim ujutro cim ustanem,na prazan stomak,pre kafe,za vreme kafe,posle kafe,pre i posle i za vreme bilo cega.Ne pusim dok jedem,i dok spavam,seksa sam se odrekao jer ne mogu u isto vreme i da pusim i da radim "ono".Ponekad imam osecaj da ne pusim cigarete nego eksere za mrtvacki sanduk.

pušim jer volim, zaista uživam u cigari..
jednom sam ih ostavila, na 2 meseca, i bilo mi je lepo, mnogo je bolje bez njih, ali treba mnogo duže vremena nego 2-3 meseca da bi se organizam očistio od nikotina i izgubio svaku želju za njim. od nervoze svako propuši, jer zaista smiruju.
inače, kafa je lepa i bez cigare a sa cigarom još bolja:)
pušim ronhil 100s, ako nema onda obavezno neke 100s
koliko god da ih volim, one su ipak đavolja rabota:) treba ih bataliti
e da, u krevetu pre nego ustanem ispušim 4-5 komada, pa uz kafu još toliko...
pred spavanje isto toliko
ima da crknem jednog dana:)

Pusim, dakle postojim. :)

Pušim zato što puše i Nenad Milijaš i Dimitar Berbatov.
Vinstoni,Marlbori.

Pa dobro sad...Pushim zato shto mi pre svega prija...Ne mogu reci da je to zdravo ali ni slanina nije zdrava pa jbg...:)....Ovaj poceo sam da pushim u II godini srednje znaci pushim oko 2 godine....Pushim KENT 8 zato shto mi ta cigara najvishe prija...cigara uz kafu moze ali ne mora, vishe pushim kada sam u drushtvu ili kad locem neki alkohol....Poceo sam da pushim zbog drushtva pre svega, ono svi pushe pa ajd i ja...Inace sam 9 godina trenirao kosharku pre nego shto sam poceo da pushim...jbg...umorih se od pisanja jbt

:)

Цигарете су ми у генима! Тата, мама, деда, прадеда... сви су или су били уживаоци дувана. Прадедин чукундеда је био на броду који је донео дуван из Северне америке пре 500 година.
Почео сам са 18 година исто као и моји преци пре мене, самим пунолетством сам осетио потребу за никотином. Не само да ме цигарете напуне ендорфином, него једноставно омогућиле су ми да сазрим. дим убија око 90& бацила, вируса и осталих душмана здравља.

Једном речју:

Да се ја одрекнем свих задовољстава (цигарете, мајонез, трава, алкохол, сланина) зато што ћу живети 5 година дуже него овако??? Не пада ми на памет!!!

Pusila sam cigare jer sam zaista kako bi zeka rekla uzivala, i zato sto mi je cigara tako dobro jebacki stajala. Na zalost prekinuh al volim kad pisete o duvanskom dimu sa uzivanjem.
:)))))