Prijava

Пушачи, пушите! xD

Ne znam jeste vidjeli onog malog u indoneziji 2 godine ima i puši do 2 kutije dnevno. Zapalio prvi put sa 18 mjeseci. Vlada il tako neko obećao roditeljima novi auto ako mali batali cigare. Kažu najviše voli da puši kad se vozi na triciklu, a ako mu ne daju cigare divlja, živčani i lomi stvari.... Ja volim zapalit uz kafu, poslije jela, uz alkohol, poslije seksa, poslije drkanja, dok igram igrice, dok čitam novine, kad sam na netu, kad pada kiša, kad sam gladan, kad odmaram poslije tenisa, kad gledam tv, igram karte... Ove ostale situaci su čisto iz navike. Pušim jork jer je jeftin i nije odvratan prije ronhil. Može neke da mi objasni zašto 100s cigare nisu skuplje kad više duvana potroše kad njih naprave.

Ја оставио клип тог малог у последњем посту,али кретен Хипхоза испамовао ову најбољу тему ;)

Svejedno sam preko mobilnog na netu pa ne mogu vidjet malog samo sam pročito o njemu. Ako mali nastavi vako do petneste 20 ako ne rikne pušiće šteku dnevno.

Ма,где да рикне,знаш како је леп и буцкаст,ништа му не фали.Цигарете су здравље!

Jašta su. I ono crno što ujutru iskašljem je od zdravine. Al eto. Kad god pokušam prestat uvati me takva nervoza da je to strašno. Kao na dopu da sam. Pušio sam ćikove jednom, dobro par puta, kad su sve prodavnice bile zatvorene. Jednom sam otišo u 11 naveče kod babe komšinice da žicam cigare. Ma ko zadnji narkić.

Мени причаш?Од 12. активни пушач, ево већ 16 година...Пушили се и пикавци и чајеви и све што може да се осуши,поготово кад су бомбардовали,тад нисам могао да нађем ништа.Зато сад уживам у сваком диму...ух...

Jesi lozu pušio? Koru od banane? Paučinu. Zeleni čaj. Na nos. Uvaljanu u šećer, brufen.. ovo je bilo izdrkavanje u mladosti. Glupo izdrkavanje. Ne znam jesi probao cigaru premazanu medom. Širina premaza što uža. E to nije loše. Samo da znate da brufen dimi kao dimna bomba.

Медом мажемо џоинт,тај може да траје сатима хаха

Ne pokušavajte da pušite origano. Nije kul. :)

uuuuuuu...Dankane pogodio si! I onda ga popusis uz caj...jaoooo!!!! :D

Јапанац...ух...нисам већ метар дана,осећам се као кретен.

Ja nisam godinu i jos koji mesec....:D Batalio...ziveo sport i teretana! :D

дукатлијо!

Jebena smo socijala. Moramo premazivat medom dzointe. Razmišljat da ispuhujemo dim u balon da ima malo i za kasnije. Država je kriva.

E nije to socijala...to je luksuz...sporije gori,bolji ukus....med nije jeftin! :D

Pusim jedno 5 meseci ali ono jedno vece 10 pa par dana nista.Pusim u drustvu iz dosade i nisam se navukao jer proslo je 3 nedelje da nisam osetio tu potrebu.Ono kad vidim nekog da pusi pozelim i ja ali se lako zaustavim na tome.Posto sam pocetnik pusim one koje ima neko u drustvu znaci manje vise sve su mi iste. Kupim ponekad cisto da se ne grebem stalno. Mislim da ce pre propusiti neko iz nepusacke porodice.Jedan moj ortak ceo zivot ide kevi po pljuge pa ih je zamrzeo, dok kod mene nema pusaca.Pola familije mi je umrlo od alkohola ali to me ne sprecava da pijem i pusim dok ne mi se ne smuci.

Ја пушим већ скоро 15 година јеботе. Кутија, две, три дневно, зависи од атмосферских прилика. Пушим зато што сам навучена и мрзи ме да размишљам о батаљивању дуже од 15 минута. Пробала сам да оставим али ми се дешавало да заборавим да сам оставила и ујутру запалим опуштено па се сетим после пола сата. То што ми прија код пушења се тешко може назвати уживањем. Више је као нека нужда. Кафу пијем радо без цигаре али пиво немогуће. Можда је и то разлог што нисам оставила цигаре, јер не желим да оставим пиво, пиво баш обожавам. И тако. Смара све то.

Ponosni sam nepušač.

U igrici GTA: san Andreas kao reklama na radio stanicama postoji glasanje za zakon da se legalno ubija svako ko se zatekne sa cigarom. Kad malo razmislim, ideja nije loša. ;)

Pročitaj prvi post. :)