Prijava

Pa sto prekinu ako ti se toliko svidja? :)

Morala zbog zdravlja...i svaki dan gledam paklu..neotvorenu poljubim je i nastavim dalje :))))

ako vas zanima kako,zashto,lepo probajte,navucite se i uzhivajte u svom ubijanju!!od necheg mora da se umre,uostalom,bolje ja sam sebe,nego neko drugi =]

jano, kako si ih ostavila?
ja oću al mi se ne da.
a kažu da kad ih jednom ostaviš i ponovo propušiš da je posle mnogo teže ih se odreći ponovo.
i to me plaši, jer je izgleda istina:(

e,da,samo da dodam,da je tema nevidjeno glupa! pushenje nema veze sa sportom i zdravim zhivotom,ubija oba...
dadoh minus

Pušim od 16-e, što mu po nekom mom mišljenju dođe neki prosek. Pre 'edno dve-tri godine sam pušio preko tri pakle. Sada pušim oko 1.5...
Pre 2 godine sam trenirao i nas desetak je imalo običaj da odmah posle treninga kupimo par piva i (naravno) zapalimo koju (i tako jedno osam meseci)
Kafu pijem par puta nedeljno i isti mi k*rac da li pušim uz istu.
Uopšteno najviše mi prijaju posle neke "delatnosti" tj. posle teže fizikalije, obilne klope, i sl. Takođe cigarete napipavam čim se probudim iz ležećeg položaja, "dok se još ne probudim". Inače koliko ja znam "jutarnja" ili prva cigareta zapravo izaziva blagi nikotinski šok.

Inače evo da postavim par zanimljivosti vezane za pušače i pušenje:

1) Lik od OSAMDESET PET godina umro od pušenja:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/179162/Ubilo-me-pusenje--stoji-na-grobu-preminulog-pusaca

2) Jedan od ljudi koji me stvarno fasciniraju:
http://www.youtube.com/watch?v=w9ySCcnoo3c

"e,da,samo da dodam,da je tema nevidjeno glupa! pushenje nema veze sa sportom i zdravim zhivotom,ubija oba..."

Nisam ja temu otvorio na tom podforumu. Nakon selidbe tema na novi forum premeštena je tu.

ah,gamby,niko nije tebi rekao da si ti takav,tako da cenim da ne bi trebalo da te dotiche,nadam se da se nisi naljutio/uvredio...
mogu samo da pohvalim citat,koji si izdvojio,apsolutno ga podrzhavam,kao da je moj =]

Ja sam piroćanski pušač. Ne kupujem cigarete ,niti ih pušim ,ali sam se nadisala duvanskog dima ,dovoljno, da sebe nazovem pušačem.
P.S. Naravno da je to đavolja rabota! Ostavite cigarete kako bi hipohonderi mogli od nečeg drugog da pomru!

Skrаćujem život za onaj dio kad neću moći pr'nuti kako treba, tako da... :)

U prilog: http://vukajlija.com/pusenje/141041

Nikad necu da ih ostavim, volim da pusim, odvikavanje od pusenja

Jeste li čuli za ovaj novi zakon koji su doneli, majke im ga skarabudžim?!
Pravda za Malbora! :)

Nismo,daj c/p,mora da je nesto strasno!!!Sto kaze Nele Karajlic,mogu svi da pocrkaju,samo da nam ne umre Marlboro.

Usvojen zakon u Skupštini Srbije
Za pušenje kazna i do milion dinara
Tanjug | 05. 05. 2010. - 12:57h | Foto: Blic, Beta | Komentara: 116

Skupština Srbije usvojila je danas Zakon o zaštiti stanovništva od izloženosti duvanskom dimu i Zakon o lekovima i medicinskim sredstvima.

Zakon o zaštiti stanovništva od izloženosti duvanskom dimu predviđa zabranu pušenja u javnom prevozu i radnom prostoru, a od te zabrane se izuzimaju ugostiteljski objekti, u kojima, u zavisnosti od površine, upotreba duvana može biti dozvoljena.

Pušenje je, kako je predviđeno tim zakonom, zabranjeno u svakom zatvorenom radnom i javnom prostoru, kao i u prostoru koji nije zatvoren, a koji je funkcionalni deo prostora u kome se obavlja delatnost zdravstvene zaštite, vaspitanja i obrazovanja, društvene brige o deci, socijalne zaštite, uključujući i dvorišni prostor, kao i otvoreni prostor za održavanje pozorišnih, bioskopskih i drugih vrsta predstava.

Poslodavac može u zatvorenom radnom prostoru da odredi posebnu prostoriju za pušenje na kojoj je obavezan da istakne znak da je pušenje u toj prostoriji dozvoljeno, osim u zatvorenom radnom prostoru državne uprave i lokalne samouprave, zdravstvene zaštite, vaspitanja i obrazovanja, društvene brige o deci, socijalne zaštite, kulture, sporte i rekreacije, proizvodnje, kontrole i prometa lekova, proizvodnje, smeštaja i prometa životnih namirnica.

Pušenje se zabranjuje u javnom prevozu i prostoru koji služi kao čekaonica, a odgovorno lice dužno je da sprovede tu zabranu u javnom prevozu, kao i da obezbedi da se u tom prostoru ne nalaze opušci duvanskih proizvoda i pepeljare.
Od zabrane pušenja u zatvorenom radnom i javnom prostoru izuzeti su ugostiteljski objekti za ishranu i piće.

Ukoliko u ugostiteljskom objektu površine veće od 80 metara kvadratnih pušenje nije u potpunosti zabranjeno, odgovorno lice je dužno da odredi najmanje 50 odsto prostora u kome će to biti učinjeno, odnosno da odredi stolove, pultove, šankove i druge površine, a ako se to ne može učiniti odgovorno lice u ugostiteljskom objektu dužno je da veći deo prostora odredi kao prostor u kome je pušenje zabranjeno.

Za nepoštovanje odredbi ovog zakona predviđene su kazne od 5.000 do milion dinara.

Zakon o lekovima i medicinskim sredstvima omogućava usaglašavanje sa direktivama i drugim propisima EU iz oblasti lekova i medicinskih sredstava, kao i zahtevima Svetske trgovinske organizacije, a stvarju se uslovi za domaće proizvođače lekova i medicinskih sredstava za plasman proizvoda u zemlje EU, ali i druge zemlje sveta.

Zakonom se uređuju uslovi i postupak za izdavanje dozvola za stavljanje lekova u promet, odnosno upisa u Registar medicinskih sredstava, proizvodnja i promet lekova i medicinskih sredstava, nadzor u ovim oblastima, kao i rad Agencije za lekove i medicinska sredstva Srbije.

Ministar zdravlja treba da propiše uslove za proizvodnju medicinskih sredstava u pogledu prostora, opreme i kadra koje pravna i fizička lica koja ih proizvode moraju da ispunjavaju.

Zabranjena je proizvodnja medicinskih sredstava, koja nisu upisana u Registar medicinskih sredstava, potom medicinska sredstva koje je proizvelo pravno ili fizičko lice koje nema dozvolu za proizvodnju i sredstva koja nemaju odgovarajuću dokumentaciju o kvalitetu.

Ma,nije strasno,Gumeni.Bitno mi je samo da u kafani nece doci do zabrane,stvarno ne bih mogao da se najedem srnetine i napijem spricera,pa da cekam da izadjem napolje da zapalim pljugu.Mislim da bih tad prestao pre da jedem,nego da pusim.

Pusim zato sto uzivam. Zapalim prvu cim se probudim. Pusim oko 3 godine, nekad sam bio na 2 paklice dnevno sad sam na pola do cele, ne konzumiram kafu (nije zdrava, od nje raste rep), pusim samo posle sexa, u britaniji sam ih pusio po 20 dnevno (crna guja), najveci uzitak mi je cigara uz pivo. Pusim lucky strike, i naravno sarajevsku drinu.

I trcim i cigare mi ne smetaju (ne konzumiram sat vremena pre trcanja i posle trcanja ne osecam potrebu jedno 3-4 sata), ono sto najvise volim je sto ljudi imaju predrasude prema fizickim sposobnostima pusaca, nikad nisam porazen od nepusaca (koji se takodje bave trcanjem). Nakon sto ih pobedim dozivim orgazam.