Prijava

Pregledao sam ja za tebe celt, neutemeljeno jedenje govana. Sunce nije daleko nego je blizu kako toplota da putuje kroz vakum bla bla (debili nisu nikad culi za ZRAČENJE)

Sta da ti pricam, zivimo u vremenu gdje se od silnog drkanja kurca i izobilja, samo prdi sere i tupi u prazno. Treba nam jedna svjetska glad, da se zabavimo malo o sebi i opstanku.

kako toplota da putuje kroz vakum

tesko brate, tesko

kad izgoris leti na plazi to je zato sto dunuo vetar pa te zapeko odozgo umesto da lepo podjednako budes pecen i unutra

virgin likovi koji izgore ko rakovi na plažu vs chad cigani ko ja što samo pocrne

al čeka me rak kože jbg

Makar možeš da se vadiš na ethnicel doktrinu

morao sam da guglam. postoji incel wiki. jebemumater

ne znam ni sta dokazuje covek, da su sve religije bazirane na paganskim obicajima obozavanja sunca i prirode - sto jesu

Dokazuje da je rodjenje hrista povezano sa 22im decembrom i datumom kad je dan najkraci sunce se radja bla bla potpuno neutemeljeno na svetom pismu, nit je rodjenje hrista bitno nit se spominje datum, ponamanje se mogao rodit u decembru a napolju pastiri cuvali ovce xd

Ovo sto se tice fizike tek jezivo..ne znam eno, ovi instant naucnici sa youtuba gori od petra celika koji na balkan info prica o svetskim zaverama i sta nas ceka

Ja sam na pola pola iskreno, ima smisla ono za zrake npr.

https://youtube.com/shorts/fITrZkuD7WE?feature=share
Ima raznih fenomena na nebu, ne može čovek ni u šta da se uzda

Dokazuje da je rodjenje hrista povezano sa 22im decembrom i datumom kad je dan najkraci sunce se radja bla bla potpuno neutemeljeno na svetom pismu, nit je rodjenje hrista bitno nit se spominje datum, ponamanje se mogao rodit u decembru a napolju pastiri cuvali ovce xd

hriscanski praznici su bazirani na obicajima koji su postojali i pre hriscanstva, samo modifikovani za novu veru.

zimska kratkodnevica - hristovo rodjenje. prolece, i tucanje jajima (ne mora mnogo pogadjas sta je pretstavljalo) - hristovo raspece i ozivo posle. moze da se ide redom, za sve obicaje naci ces neke "paganske" korene.

Zar Trifors ne misli da sunce ne postoji?

Sunce je hologram, ne budite slepi kod očiju.

pauk je ustvari kamion

https://t.me/disclosetv/10987
Remember kids, in 2 years time these doggos be holding automated rounds ready to fire on - sight.
The moment you cancel your regularly scheduled programming a.k.a. Netflix subscription and/or your friendly neighbour Google senses some dangerous ideas being formed by your search query input --------------> metak metak

Postoji samo zavera Boga protiv ljudi jer su govnja...

Ja sam jedna od najvećih teorija zavere. ☺️

ma da, u tebi se krije tajna Sfinge :D

Šmokljo, daj onu žabu