Prijava

што не пробаш да радиш лајв кам по порнхубу и сличним сајтовима, шта ти треба, комп камера, нека позадина стилизована можда, ако радиш за геј публику можда и нека помагала и удри
верујем да би те помогли неки одавде за неки прајват шоу

Hahah zamisli ga maestro na chaturbate

Ljudi samo da najavim, u 2019-oj vidjacete me na jutjubu i instagramu

Једва чекам :)

Неће тебе нико гледат не трипуј се

Ljudi samo da najavim, u 2020-oj vidjacete me na jutjubu i instagramu

Sto imas zelju da budes "influenser"? Jel zato sto imas narcisoidni poremecaj ili zato sto mislis da je laka kinta pa bi radio to umesto neceg drugog?

gledam jedan što išao sa mnom iu školu, samo otvara neke kovčege što kupiš za pare, u nekoj glupoj igrici, za par meseci skupio 45k na jućubu.

Maestro ako si pametan, radićeš nešto što klinci prate, jer se lepe ko muve na blz-a (il govno štobi rekli narodski).

podržavamo te, maestro za influensera 2020.

Prođe 2019 od Maestrove YT karijere osta samo plačna faca iz lajva u sećanju.

Ovo je bio skech jer ima gore identican post samo za 2019-u godinu koji se nije obistinio

razočarao si iskrene fanove...

Maestro, ono sa šargarepicom može da ti posluži kao inspiracija da sam sebi nameštaš skandale kad postaneš proslavljeni jućuber, uortačiš se sa nekim drugim jućuberom koji će da snimi klip o tome kako je razotkrio aferu iz tvoje vukajlijaške prošlosti i da pokazuje fotke tvoje fimozne piše, još ako može to u rimi i na matru i eto rešenja, ti onda snimiš reakciju na to, diss track i pljuštaće pregledi kao granate po Kninu

Maestro sirotinja sam teska, zelim da uletim pare i okrenem milione. Gde sta kako?

Citam da je sad najaktuelnije kupovati akcije avionskih kompanija koje su u velikom padu, jer kad ovo prodje one odose gore

Neke kompaije ce da se ugase, a ja nisam dovoljno strucan da analiziram koje su to. Mada kapiram da lowcost firme nece preziveti