Prijava

Ja volim po redu da jebem majke, nemojte da me krivite za to, sto se mora mora se... prvo matorim komunjarama i paganima, pa muslimanima i na kraju cu Djevrjeima

A nas krajišnike ko jebe, a?

Jbt sta se desava u umu koji sjedne pred kompjuter, ispise ovakve poruke i stvarno pritisne "posalji"

stvarno jebote ovaj kamenofil

Ivica tip osobe kojem njegovi jaaaaaaarani govore a jesi lud, nek si im reko, bravo kralju još se cerekam

kakva li je ta osoba taj ludi psihijatar ne smem ni da zamislim kakav je to covek u rl ubazda neka vrv na max

odlicna vest, nazalost sad ce da se pojavi anti implanteri sig sig

Brt svi znaju da se treba triput čipovati kako bi imao sve opcije, besplatan uindous itd

ceka se da se uvede preporuka i par naucnih studia o prednostima

epilog: horde hotulova u redovima

Čipuj me Maske znaj da je volim

nacli mejmuna maska da radi nepopularne stvari gejc moze odahne melinda vrati se

Za god dana

Buraz kako si glup tako, pa ne zapaljuju se spontano glave od čipa hahah to je klimatska promena ili hakerski napad iz kine jao retarde zatucani hahahah oo šta je sledeće što će smisliti ovi implantofobi bokte

Kako to misliš nisi apdejtovo implant, pa tvoja neuralna mreža je plodno tle za viruse i trojance ugrožavaš nam opšti imunitet na zlomisao

Šta je problem može da ti pomogne samo ja sam u kripto-rem fazi do dva popodne implant sve sam odradi do tad, uzme ustane, lajkuje storije, umije se opere zube odveze se na posao odradi kvotu taman na pauzi se uključim

Za maska se vidi da je poreklom avg srb iz bosne sve zna ckode bukv svemir sateliti auti medecina cipovi kreno iz male garaze kod sipuga

*srpske pardon, da ne istrupuje plidu sutra nesto

A vidiš kakva si somina samoživa ti manuelno voziš auto i šta sad treba da neko pogine zbog tebe jer ti eto nećeš da uključiš autopilot korteks, mora on da upravlja da se igra okretanja volana da razgleda okoliš, koliko bre godina imaš

Prvi vukajlijaš sa implatantom - Totali. Nova era vukajlije.

totali će imati implantat za protiv da mu mama biva jebana.

кога брига ови импланти су три века далеко од србије тако да опуштено браћо прескочиће нас жиг звери!