Prijava

Pazi da necu da se prozivam sa cekaonicarom nekim lol

Obriši džimijevu spermu sa ugla usana

pa i ti si bio kučka ovih tarzana, zapata.

još ti na licu piše čiji si :)

Da li je on legenda sajta?

pajkoNP je legenda sajta a ne ovi penali

Videvši sliku Pajko je narkoman al dobro sitnice su tu

A šta znam taj pajko vidim nije nijednu moju defku komentarisao, što znači da je neka nabedjena debilčina

Zapata level upovao od Ćićine kučke i Frenkijevog finansijera do čekaoničara jbt.

Al' generalno Vukajlija je srpska politička scena u malom, mislim pazi sad paralelu, ovo spominjanje Džimija tipa šest godina nakon odlaska na sajta je fazon isti kurac kao pljuvanje DOSovske vlasti kuraca palaca. Još i ove čekaoničarske glave i jesu nivo člana upravnog odbora donjih jajinaca fazon. I apsolutno je fazastična slika domaćeg mentaliteta. Lolek.
Ljepo, samo nastavite.
Ja samo došao da kažem da su modovi nedosledni bednici koji ni ban ne mogu da ispoštuju do kraja i još jedno, ČIKA BULJA HAHAHAHAHAHAHHAAHHAH

baš mi teško pada kada na taj način pominješ autore i članove koji mnogo više doprinose sajtu od tebe, reme. nisi drugar.

Eto, vidiš sa remetom mogu tako lepo nekad da se sprdam, on mene pecne za nešto, ja njega za nešto i tu je generalno jedan ok vajb. Al ovog gandbija bih baš voleo da povredim. S panijem ne ulazim u priču, prejeziv je nekako.

Hahahaha jepse mesho, ispade mi zalogaj iz usne duplje

a jebem ti ja sebi mater šta je ovo

do kurca sa talentom ako ce da vozi bager.treba da ga uce za pilota

Revolucije se ne sprovode avionom, već bagerom.
(V.Ilić)

Bas za neke babetine je to pricanje kako neko nema decu.