Prijava

Поштовани аутори сајта Вукајлија тачка ком,

Желим да искористим ову прилику да вам се обратим због чињенице да наша драга Вукица пропада као у пјесми еминентне пјевачице Минеле. Ко није упућен нека се упути на популарни сајт за шеровање музике који се крије под именом Јутјуб и укуца „Минела – Ти пропадаш“. Дивна нумера, заиста.

Међутим, ја нисам овдје да промовишем Минелицу, већ да скренем пажњу на никад горе стање на сајту. Оно је толико лоше да се провлаче гласине из дана у дан да се наш дом гаси. Чет не ради већ данима, квалитет садржаја опада. Укидају нам разне форме садржаја. Постављам једно једноставно питање, а које сигуран сам и ви често постављате, ДО КАД ВИШЕ?.

Нудим вам једноставно ријешење за овај проблем. ДА БУДЕМ МОДЕРАТОР. Ја желим да будем модератор умјесто модератора, и знам да бих био добар модератор. Уколико сте љубитељ спорта, повући ћу једну интересантну паралелу. Урадио бих са сајтом исто као и добри људи са фудбалским клубовима Парма и Ренџерс. И за ову ситуацију имам једну квалитетну нумеру, а можете је пронаћи куцајући „Подигла ме из пепела“, није битно да ли је изведба од Синише Вуце или од Брзог. Битна је поента.

Уколико постанем модератор, трудићу се да Вукици вратим стари сјај. Што би Цигани, кхм кхм, навијачи Црвене звезде рекли: „Нек се Вукајлијиии, врате славни даниии, кад је Костић био изнад свих.“. Провео сам многе године на овом сајту, знам како изгледају добри потези модератора, а како и лоши. Испратио сам многе генерације. ЧЕТОВАО САМ СА ЗАПАТОМ, ЧАК МИ ЈЕ ИСТИНСКИ ЛОРД ПИСАЊА РЕКАО ДА ЈЕ ЗАДОВОЉАН МООЈИМ СТВАРАЛАШТВОМ.

Мислим да имам све потребне квалификације за мој рад. Елем, да пређемо на ствар. Ја нисам од оних што далеко мало кажу нешто прије функције па онда све забораве. На овој теми биће вам сва моја предмодераторска обећања, као доказ и то-до листа да ћу их испунити. Па да кренемо од приоритета:

- Одабраћу дефиницију „Двола“ јер је то истински и прави сленг једног младог аутора у успону.
- Теме које прозивају Косовце имаће сигуран пут ка насловној страни.
- Бурек ће бити само са месом.
- Легенда сајта „Ђото“ имаће повлаштени положај на сајту.
- Аутор „Расни“, у сарадњи са Кајзеном, добиће нову форму сајта у виду колумни.
- Боб Рок ће написати манифест нове Вукајлије и повести нас у слободу.
- Ко се буде противио наведеном, чека га љути бан од нула дана. (0)
- Укинућу снајпер мод, да се људи не би курчили по чету и шпијунирали.
- Мијењаћу свима надимке по жељи.
- Вјесна ће нам читати сваку ноћ.
И још много тога. Остављам вам простор ________________________________ да упишете ваше жеље које ћу испунити. Будите сигурни у то.

Ваш,

Риффрафф, 17.12.2018. године

Nisam читао подршка, стави у наслон ЈА, МОДЕРАТОР! ето. позз

Исправљено, хвала.

Рифрафа за модератора! Докад више запостављање жеља већине људи у демократској Европи?

Што би Цигани, кхм кхм, навијачи Црвене звезде рекли: „Нек се Вукајлијиии, врате славни даниии, кад је Костић био изнад свих.“.

Мало га усра с овим али умодујте момка свакако.

Za sad samo podrska, zelje cemo poslije

Напишите ваше жеље овдје, да се види да их јавно испуњавам :)

ЈАВИ СЕ КАЈЗЕНЕ АКО СМИЈЕШ!

Ako jedini kaizen ima mogućnost umodovanja, zakasnio si tebra. Napustio nas je :/

Да додам још једно предмодераторско обећање.
- Аутори других вјероисповјести, са албанском инстаграм манекенком на профилу, чији отац продаје некретнине по Сарајеву морају бити одабрани једном у двије седмице.

plidu kaizenohulnice

Pronadjoh se u obećanju, puna podrška cokuli !!

Далеко мало*

Bilo bi lepo, čini mi se. Podrška od mene, pozz

хаха лепи мимови ХД

Hahahahahahahaha legendo dobri mimovi

E sad si usro sve, cokulo...a mi se na vajber grupi baš dopisivali u vezi tebe i sad ova neozbiljnost cccc

Ко каже да сам неозибљан?

Погледај какве дубокоумне мимове достојне најн гега правим.

Рекох ти ја Рифрафе. Па се ти зајебавај