Prijava

Подржао и Ђото. Све је готово. Ај давај на сто ту јањетину

Eh ako je janjetina, i ja cu se pridruziti

Samo žalosno je da momak koji sve ovo obećava, i može da ispuni ima funkciju samo običnog moderatora, pa znamo svi kroz grandioznu istoriju ovoga sajta ko je sve imao tu čast da bude moderator.

Ne da si još obećao popravku četa i vraćanje postera i reakcija trebali bi za tebe da pravimo mjesto iznad Kaizena!

prvo moderator, onda kajzen, a poslije ko zna...

- Легенда сајта „Ђото“ имаће повлаштени положај на сајту.

Jedino što podržavam. Samo fali da se još jedan bosanac pita.

Valdemare, ovo će se obrisati kad ja budem moderator.

Jedan Stevčo je podlegao pod pritiskom moderatorske funkcije, a ti kao možeš nešto da uradiš. Ma ajde...

јесе озб гаси сајто у априлу ОДГОВОРИ ДЕЈАНЕ САД

Ovdje pise april 2018, mi udjosmo u 2019 i plovimo dalje

У ЈБТ ЛАПСУС добро је не гаси се сајто, овај владемар има неке малициозне намере са овим линковима.......

да није било твоје обавјести плиду колена би ми клецала до априла тј. до дана када би се Кајзен одазвао поводом мог питања, хвала друже!

Hahaha ništa druže, tu smo da se tješimo kako se sajt neće ugasiti

kosmopolita obecala helsingu odabranu u septembru 2019. tako da ce zivjeti sajt bar jos godinu dana

Lažu vas i drogiraju vas vukajlija je ugašena datuma 31.02.2015. još mi ovde živimo i bitišemo u iluzijama od droge koju nam daju naši postovi ne postoje ovo je sve iluzija.

ово је вортекс

OVO JE MATRIX A KAIZEN NIJE JEO... OVAJ JE NEO!

Lol jos od kostića i rockangel nisam video da se neko ovoliko trudi da radi za dz xD