Prijava

E kad već imam partnera, let the trash talk begin.

Skini gaće profe, bolje sad da to odradimo nego kad gleda narod he he. Biće to nadsve jako i iskreno uz poneku emociju, nisi ti meni svako. :D

Ljubi brat :*

Plidu, ne mora svaka tema da se pretvori u prozivanje i spuštanje, ajmo zdravu prozivku ako je ikako moguće.

A nema neregularnosti u ocenama datim tebi...ali ti se, recimo, crveniš na par mesta (skripta se aktivirala), zamolio bih te da ubuduće sporije udaraš ocene drugim autorima jer ovako izgleda da ne čitaš ok?:)

Inače, Plidu, ocenio sam ti samo dve poslednje definicije, kako sam i napisao. Ne znaš ti šta znači izminusirati.

EDIT:

A nema neregularnosti u ocenama datim tebi...ali ti se, recimo, crveniš na par mesta (skripta se aktivirala), zamolio bih te da ubuduće sporije udaraš ocene drugim autorima jer ovako izgleda da ne čitaš ok?:)

Lol, neki "uzimamo ovaj sajt za ozbiljno".

Ne zelim da saznam agilni ne zelim da osjetim tvoju srdzbu

Srdžbu, haha.

Teško da ti mene možeš iznervirati. Tj. možeš, otprilike level kapnuo mi kečap iz pljeskavice na mali prst.

Srdžbu, haha.

Teško da ti mene možeš iznervirati. Tj. možeš, otprilike level kapnuo mi kečap iz pljeskavice na mali prst.

Како можеш јести пљескавицу с кечапом Вагилни? Не иде то једно уз друго, као уље и вода. Знао сам да нешто није у реду с тобом.

Како можеш јести пљескавицу с кечапом

Samo sam čekao ovakav komentar :)

Može, kad ga ukombinuješ sa pavlakom, ali pod uslovom da ne ide na istu stranu pljeskavice i zelenom salatom. I lukom kad ne planiram da se ljubim.

EDIT: Tj. kad nemam nikakav sastanak, pošto ja odavno nikog ne ljubim.

Zar nisi ozenjen, agilni?

nikog ne ljubim.

ozenjen

o.O

Svakom paru da se otvori zasebna tema za trash talk

Necu vise, banovat ce me prof zatrpavam temu.

Podseti ga da ne može da udje na vožnje u diznilendu plidu, uradi mu to reši ga

Na stranu zajebancija, ozbilno me zanima ovo u braku a ne ljubim odavno i to. Mozda ja ne shvatam brak u potpunosti. Mozda je dugo i braku pa smorilo sad kao ljubimo se. Al nije mator toliko

samo da napomenem glasačima da ćemo imati redovne sastanke na četu. nećemo namiještati glasanje, naravno, više neko usmjeravanje u kojem bi pravcu sve to trebalo da ide.

Jedan je moderator, drugi ne. Ali cokulo ne odustaj. Kako kaze Arafat u jednom versu pol pozicija slaba ne znači puno u trci

Turi me na spisak.
I daj mi paninara.

Dajte nekog glasaca Sase Radulovica da se poigram