Prijava

Kad prica dafina arkan glumio neku disciplinu a radnici mu krali gorivo ispred kuce haha

Hahahah, zamisli koji pajser moras biti da njemu dekras gorivo ispred kucnog praga

Lol sve I da je istina boli arkana kurac za gorivo lol i te sirotinjske spike

Pa boli ga. Tako barem ovaj prica, da je dizo frku

Gamby glupane, pa ne radi se o gorivu i parama, nego o postovanju, postovanje je numero uno u tom svetu

Ma sta se ja tebi objasnjavam uopste, aj idi pisi kodove

Isto top vreme... neki starogrčki polis, van epidemije kuge i u mirnodopsko vreme. Filozofiras, pravis skulpture jebes jedes masline...

Uvek za proslost mora disklejmer jer smo tek zadnjih tipa 15 godina prestali da budemo brutalno štrokavi i da umiremo od zagnojenih zanoktica

Hahaha o cemu pricamo kad je Luj (insert random number) smrdeo kao sedamdeset štala.

te iz srednjeg veka bas i zamisljam da su se kupali kao zan reno u posetiocima, kad udje onako u prljavim krpama u kadu punu sapuna i samo se smoci i izadje kao etogac gotovo

pristao bih glat da zivim u bilo koje doba pod uslovom da sam prepun para i ugleda i sta vec....

ovo danas je mozda najbolje doba da se bude solidno siromasan

У Херцеговини за вријеме трајања Војводства Светог Саве. Био бих најоданији сарадник Херцег Стефана и преводио старе књиге на српскословенски прије свих других. Сви бисте да живите у Францускама, Америкама и Њемачкама, гледајмо мало и своје господо.

Evo ga ovaj smarac jebeni

Ево те дошо си видим

Odes na 7 dana ne javljas se ne ispratis live zaboravis na ove ljude ovde i vratis se kao da se nista nije desilo. Opisao bih te djanijevim stihom - dodjes samo kada tesko ti je, odavno ti nista sveto nije

Nostalgija nek puši govno. Godina 3085 i da lepo augmentujem čula senzorima, čip za internet ugradim i imam humanoida za batlera. Teleportujem se dje hoću i rokam jedem šta hoću i boli me kurac jer nanoboti u želucu razgrađuju hranu i čiste krv od toksina.

Odes na 7 dana ne javljas se ne ispratis live zaboravis na ove ljude ovde i vratis se kao da se nista nije desilo. Opisao bih te djanijevim stihom - dodjes samo kada tesko ti je, odavno ti nista sveto nije

У питању је био бојкот због најнеоснованијег бана на сајту досад. Какав лајв јебени нећу ваљда оног Чикару слушат, мани ме тих крезубих из Богатића.

da li je npr u 1640. godini bilo mnogo lakse da budes npr serijski ubica i da nema sanse da te otkriju....danas kamere, dnk, vide ti preko telefona kuda si se kretao, sve zivo....tad si mogao sopstvenim noktima da koljes nekog i svrsis u njega i sta sve oces nema sanse da te otkriju

Па наравно да је било лакше јбт јел си глуп или глумиш. Могао си опуштено да будеш серијски убица било гдје у Европи и Америци прије открића ДНК-а ако имаш иколико виспрености у глави. Буквално си могао на десет различитих начина да убијеш човјека и затреш траг тако да те никад не сконтају. Џек Трбосјек постао нека енигма јер никад није ухваћен а таквих је било на десетине. Ето кад је и Зодијак у другој половини 20. вијека могао да прође некажњен замисли каква је ситуација била раније.

Iz ove teme sam nauči da je Zapata prefinjen momak koji ne voli komnflikte a da je Pezos neistražen u svojim mračnim mislima o jebanju leševa hahah

ako je ovo istina ne bi voleo da zivim u devedesetim
https://www.youtube.com/watch?v=bIcwZwsQ-HM