Prijava

дефинитивно осамдесете у мајамију гледаш мајами вајс у девет на енбисију да скинеш фазоне док ти на зиду висе памела и ким бејсинџер а ујутру те чекају сунце плажа гузови и још боља дрога грасиас пабло нема неофеминизма нема може суб за суб све је у максимално позитивном гасу и што је најбитније све је AESTHETIC
https://www.youtube.com/watch?v=mv1XUyRqcGU

au kakva stvar slusam i smeskam se, zamisljam jednu malu zoranu sa posla

Mi svi mladi sportisti tetovaže ožiljci
https://imgur.com/19NVg6n.png

Господин шљивавих очију и кривог лица прави је убица

Au multi oprosti mi za nase sukobe, ovo si sazeo vrhunski u nekoliko recenica sa sjajnom zavrsnicom. Uz ovaj zvuk zaplovim u buick rivieri obalom miami-a

'80 su bile topcina, cak i kod nas, bilo para ko u prici, radis 6-8 sati dnevno, nema guranja u štek, sve potrosis na izlaske i picke, putujes gde oces, skocis s ekipom do Trsta npr popijete espreso, kupis cipele tamo ili deknes u krajnjoj liniji, steta sto sam bio dijete jos

'90 zajebane ali intenzivne, isto para bilo, samo su krimosi kvarili provod (mislim na boraniju i knele krimose, ovi stariji su imali šlifa i bili njuške, rispekt)

Ja bih se vratio u dvehiljadite, revolucija, lozenje, bilo para sto je jos ostalo iz drzavnih zaliha i socrealizma, jos nas je tamo 2004-5e malo krenulo ekonomski, nikad jaca turbo folkcina a ne jale bratovi, ljudi igrali baskete i fudbale a ne lol i dotu, nosili duboke patike, petkom subotom prepune ulice taksija svi na splavove, ma raj

Steta za lice ovog jutjubera ali zasto bas mora da zvuci kao onaj guglov automatski glasovni prevod.

Neuki glupani se loze na Majami a ne znaju da se tamo prica engleski otprilike koliko i u Jagodini i da grad smrdi od latinosa

50-te i 60-te, naravno. Više je bilo stila, više strpljenja, muzika svirana rukom, hrana domaća (manje zatrovana nego danas), bilo je manje narkomana i alkosa nego danas, manje izvještačenosti i brzog tempa života, koji je danas nametnut ljudima kao normalan.

Pola vukajlijaških putnika u prošlost bi se smorilo ko zvečka kad bi došli i skontali da nema interneta. Za srednji vek, dodajte samo 3 stvari: u javnim veceovima nema toalet papira, ribe su krezave, a za par stotina godina će neko pronaći antibiotike.

Воло бих да се вратим кад сам имо десет година мање а имо ову памет и живот и живо у овом времену.

da ja dodam da u srednjem vijeku nije bilo javnih toaleta nego se sralo po ulici a govna iz kuce kofom izbacivana na ulicu

Ulica ne vazda pogano mesto

ODRASTO NA ULICI GDE BAZDA BIO BELAJ

Ako vam kazem koje godine je toalet papir postao dostupan obicnom narodu najezicete se

Mi na selu do 1993 brisali kočanjkom posle ovi iz Knina kad su pobegli doneli novine tek

Teшка времена пријатељу мој.

A pre toga se sušila bela džigerica od svinja i ovaca na vazduhu pa se od toga napravi sunđer haos

'30, '40 i '50-te godine su ekstra epoha. Posle su ljudi poslatli nekako sve više i više pičkice čini mi se. Doduše ne bih voleo da živim ovde ili SSSR-u u to vreme xd.

Voleo bih da sam pilot u toj epohi, teraš avion sa klipnim motorom. Korser iznad Pacifika dueli sa Zeroima, ili Meseršmit iznad užarenog peska severne Afrike protiv Spitova, Warhoka i Harikena.

Srednji vek bih voleo, mada neki mirniji deo, bez ratova i kuge. Mada što neko reče, krezave ribe...