Prijava

Neka teoriju iznesu midžeti (bohor, prov, pezos i dr.) koji prave razliku između 177 i 182, nas koji smo visoki 197+ zaobidjite!!

Maestro jos potresen vec 7 dana, nakon male afere oko njegove visine

Mislim da se sportisti mere u opremi uvek, al opet nemaju kopacke 5 cm. Primetio sam da dosta riba koje kazu da imaju 5 cm manje od mene, izgledaju kao da imaju 5 cm vise. Tipa lik od 176 mi deluje 10 cm nize od ribe koja ima 176. Da ne pricam sto mi likovi od 190 deluju kao da su malo visi od mene, a ribe od 190 kao da imaju 210

Druze kavaj centimetar je centimetar bilo na zeni ili muskarcu. Vidimo da on nije visi od nje mi centimetar, cak se cini i nizi a po statistici je visi 5cm (trebalo bi da je primetno)

Pa nisam ti ni dao objasnjenje, samo sam se slozio da ni ja nemam odgovor i da ne znam zasto je to tako haha
Inace na sajtu soccerbase pise da ljajic ima 175. Pitanje i kada su merili mozda, manekenke ulaze rano u te vode

Вратио се Мајстро људи

puca nam jaje što neki lik koga vidimo prvi put u životu šeta visoku devojku i što i njemu puca jaje za visinu, i što i njoj puca jaje za njegovu visinu. Jediini koji je opterećen visinom, centimetrima i koji vapi za potvrdom na internetu si ti, kompleksašu Majestro.
evo ako će nešto da ti znači malo tapšanja, a neka i drugi krenu da te tapšu pa da te skinemo više s kurca i malo zalečimo kompleks ako je nekako moguće.

Maestro je sasvim ok lik.
Maestro je super građen, baš ono ful.
Maestro - dečko sasviim na mestu.
Maestro - .. ubaci random tapšanje po ramenu da rešimo kompleksaša bede.

Dubocica je onaj sto je napravio nalog da bi okacio moju sliku na forum, sad se pojavljuje drugi put opet u pokusaju da me kompromituje, ccc

likovi koji govore za sebe da su 195+ su uglavnom samo 191cm visoki

Ова свађа би била занимљивија кад би и Мајстро узвраћао увреде овом младићу. Овако некако нединамично шта знам.

ova sofija mi je odurna oduvek bila, nista posebno lepa plus jebena kurvetina

Maestro negativno utice na dinamiku, slazem se

Petar Pan Pezo$
ova sofija mi je odurna oduvek bila, nista posebno lepa plus jebena kurvetina

na slikama ovim izgleda ko da joj je traktor pregazio kera.
onog omiljenog, nekog roze recimo, u dzempercicu

Sofija mi ima neku cigansku facu, bez obzira sto je plava

da se razumemo, ne mislim da nije lepuskasta, ali mi nije tolko lepa kolko likovi svrsavaju na nju uglavnom

u svakom slucaju je bolja nego bilo koja debela zena

likovi koji govore za sebe da su 195+ su uglavnom samo 191cm visoki

hahahaha istina je ovo

Kad bi neko nizi od 180 dodao sebi 5cm mislim da bi ga gadjali govnima svi od dvometrasa preko devojka do niskih ljudi cak i midzeta

previse si opterecen visinom

Maestro, ne pokušavaj da se mojim ne baš čestim učešćem na forumu nametneš kao novi ja.