Prijava

Maestro, ne pokušavaj da se mojim ne baš čestim učešćem na forumu nametneš kao novi ja.

Као да би ико на свијету имао жељу да постане јебени Мики Провирон Севиџ.

Pravi santimetar nije bitan,svako laze za svoju visinu.

1. Uglavnom sportiste koji se bave sportovima koji zahtevaju patike mere u opremi. Zato si i ti delovao viši od Mijatovića koji je navodno 177cm. Kopačke ti daju sigurno 1.5/2cm. Mi ostali se merimo bosi.
2. Manekenke rano ulaze u posao, tako da vrv je porasla od tih zvaničnih informacija, koje nisu apdejtvane.
3. Može biti i varijacija visine u toku dana. Recimo, pred spavanje sam 176.5 - 177, ujutru oko 178.5-179. Standardna dnevna varijacija ti ide +/- 2 do 3 cm.
4. Ne znam kada se manekenke i modeli mere, ali je poenta da su revije uglavnom uveče, tako da me ne bi preterano iznenadilo da ih ne mere ujutru. S druge strane, sportisti se najčeće mere ujutru.
5. Jako mala promena ugla tokom fotografisanja može da ti da cm ili 2. Mršavija i duguljastija osoba iste visine deluje više od nabijenije osobe iste visine. Čak ti vizuelni aspekat zavisi i od položaja tela u toku fotkanja, položaja kolena, kuraca palaca, debljine đona cipele ili patike itd.
U suštini, dok ne stanu jedno pored drugog ne možeš da oceniš.

Mi ostali se ni ne merimo,da se ne uplasimo koliko smo zapravo lagali.Ljudi su visoki onoliko koliko mogu reci da su visoki a da se ne vidi da lazu.

1. Uglavnom sportiste koji se bave sportovima koji zahtevaju patike mere u opremi. Zato si i ti delovao viši od Mijatovića koji je navodno 177cm. Kopačke ti daju sigurno 1.5/2cm. Mi ostali se merimo bosi.

ovo nije tacno, sportisti se mere na sistematskim pregledima, bosi ko i svi drugi koji se mere....odakle vam ove informacije da se fudbaleri mere u kopackama i zasto bi to uopste iko radio?

Ja uvijek kazem za visinu kazem 193 ljudi mi govore ma imas ti 198, jebite se

kevin dzejms je 173??? jbt ja sam mislio da je on gromada preko 190...

inace dosta mali broj smekera na ovoj listi izuzetno niskih ljudi.

a ko je ovaj sto je na svakoj drugoj slici sa njima?

sta lik je isao tako slikao sa sa njima i zapisivao ko je koliko visok i onda se tesio ma dobro je ima i nizih od mene nisam ja bas toliko los sa 174cm

Hahahahhaha kakva jebena glupost da se fudbaleri mere u kopackama xDD

Kosarkasi u dzordankama pretpostavljam, hokejasi na klizaljkama.

Pa nzm sta je cudno sto sam “delovao” visi od mijatovica kad imam 178cm

meni iskreno jeste, bolja je od 90% riba sa kojima sam bio

Fudbaleri su oduvek neki patuljci.

па добро сад боље изгледа и од моје бивше али опет мало је рећи да је грдна

Obozavam braon kosu braon oci i lepa usta mmmm prepicka je bojana

а сисе фазон као код бакуте трачаре од 60 година

маестро млад си још има времена да порастеш

солидна пичка јебоби

не дај се душманина мајстро узми сједи рибе и меса порашћеш !