Prijava

Niko seko,majke mi,šalio sam se....

Dakle, staro vino je najbolje.

ZA KURDA:Nije važno što si mator,važno je kako gledaš na nas mlađe. Većina matoraca se ponaša kao da je pokupila svu pamet sveta bez obzira što pojedinci nemaju ni osnovnu školu.

definiši matorac?
jel to misliš kao roditelj ili osoba određene starosti/mladosti.
ako je ovo drugo, kolika je ta granica?

Micika, a na shta ti tachno mislish...?

micika.....ne seri(bez uvrede)matorci ne mogu biti ok,a ako i jesu onda je to veoma na kratko

To nema toliko veze sa godinama. Ako je neko raspolozen da prekovremeno svira kurca, on ce to raditi bez obzira na godine.

Ono što matorci rade
nerviraju stalno mlade.
Ono što im misle mladi,
to fer nije da se radi.

Preko bulje kaiš puca
da dopre do mladog srca.
Slušaj dete svog matorca
ko matorac svoga oca.

Ali nek bude među nama
priznaću vam ja bez srama.
Sina svoga sam grdio,
a isti sam takav bio.

Generalno.Odnos Roditelja prema mladima i svih ostalih preko 40 godina. Za Selenijuma

MT,ja sam rekla da su ponekad ok i da tad i mi trebamo biti ok.

Deco, da li stvarno mislite da vam vaši roditelji zaista žele nešto drugo osim sreće u budućnosti? Imam utisak da vi mislite da smo mi roditelji samo ovde da bi vam nešto zabranjivali i sputavali vas u onome što želite. Roditeljstvo je malo mnogo komplikovanije nego što sada možete i da zamislite. Ovde izuzimam iz priče rodtelje idiote koji uopšte nemaju sluha sa svoju decu jer su egoistični i samoljubivi.
Pozzzz za svu decu koja ovo čitaju.

Bravo, Nešo. To je lepo rečeno. Ja stvarno ne mogu da shvatim svrhu ove teme. Ako neko ne može da nađe poverenje u svojim roditeljima, sigurno ga neće naći u članovima nekog sajta na internetu.

Jes da bude, vo vjeki vjekovaaaaaa, amin

Suosecam sa neshom....

Ja ne shvatam svrhu ove teme, morala sam ovo da kažem

Svrha teme je odnos matoraca prema mladima.

To je s vrha teme, a ne svrha teme. :)