Prijava

pa ni u jednu od tih kolonija niko na pocetku nije isao milom ako je imao normalan zivot u evropi. isli ljudi koji su imali neku muku, tesko ziveli, ili silom naterani.

ko danas kad bi rekli aj treba kolonizujemo mars. prvo bi krenulo par njih sto bas oce, pa onda oni sto nemaju za sta da zive, pa kad treba jos ljudi a ponestane onih koji bi isli setili bi se opet da zatvori mogu malo da se isprazne

Prvo bi krenuo Džole Džogani.

Che-vu, prozivao sam baliju, ti si hteo malo krvi, priključio se u prozivci mene...opekao si se, izgubio u raspravi, nije sramota od Džordana izgubiti na basketu, idi liži rane, slušaj Smeh mladića i više sreće sledeći put. Da si mlađi od mene rekao bih ti da još pasulja moraš kusati, ali kako si stariji, mislim da taj sledeći put nikada neće doći

inace on topic: po meni majkl dzekson nije bas cist sto se tice pedofilije. sa druge strane i sva ta deca sa svojim porodicama sto su bili oko njega sigurno nisu bili 100% normalni tako da ovaj poslednji dokumentarac je po meni govno obicno sto se sad setili da mogu da zarade novca a dok bili mali nisu.

ja bi otiso i korak dalje da kazem da ova dvojica sto sad pod stare dane napastvovani verovatno nisu bili nego culi od onih sto su stvarno bili kao mali pa sad resili da iskesiraju to. recimo da su oni sto su se bunili 90ih stvarno i bili maltretirani.

npr dzekson je imao pedofilske porive al opet u velikoj vecini slucajeva nije stvarno maltretirao decu osim u par kad jeste i ti ga tuzili odmah, jos 90ih ako od dva roditelja bar jedan bio normalan.

Jel se tako i Frenki opekao o tebe, ili je to bio neugašeni opušak džointa koji si mu ti finansirao?
Mora da je bio solidno razvaljen pa mu ispao u krilo, cenim da si mu unce i unce pazario?

a sto ti diraš pliduua? naši đedovi zajedno bili na krstenju isti dan. ja sam na strani pliduua. ne daj se zemo.

realno,prvi i treba da ide djogani na mars.
mislim da je hamit djogaj bio jedan od retkih koji su iskreno zalili sto je umro djekson.slusao sam ga kako prica,bas se covek skenjao.mislim da je isao na sahranu tamo.

imas roditelje koji ne vole decu. mislim kao vole ih ali im licni interesi bitniji od detinjih. sad, nekome se poklopi sve pa ispadne novak djokovic, a nekome dete maltretira majkl dzekson. racionalizuje se to, dzekson dovoljno bogat da moze to da uradi bez zakonskih posledica, roditelji ludi, ne znam ni sta da kazem. da nije dzekson najebala bi ta deca sigurno na neki drugi nacin.
imalo to kroz istoriju verovatno koliko hoces. carli caplin isto bio teska pedofilcina. vladari/knezovi, bogtepita sta sve bilo pre dok se to nije ni dokumentovalo. sve sto treba da se uklopi je moc i labilna osoba, a to nije toliko retka stvar.

Nisam znao ovo za Čaplina.

Premda je javna tajna da je Holivud oduvek bio zmijarnik pedofilije.

bolje da ne znas privatne zivote bilo kojih idola. svi su kao i mi ludi na neki nacin, mnogo je bolje da se idealizuje, inace se gubi poenta onoga sto je uradjeno, i prlja se delo likom.

tesla npr, pred kraj zivota razvio "intimni" odnos sa golubicom (nije stvarno, ali ima pisanja). ne znam sto nije neko uzeo pa spalio to sto pisao kad video, ko sto je ostalo unistavano kad moralo...

Ne diram ja plidua mora da se čeliči...

Che-vu, glede tvojih prozivki sa Frenkijem... sama činjenica da ti o meni znaš dosta, odakle sam, sta radim, ko me zajebao za pare, a da ja o tebi znam samo novi zeland, random lik sa novog zelanda, govori o nečemu. Jednu tvoju defku ne znam, jedan tvoj epski momenat odavde. Potpuni mediokritet u svakom pogledu. Reći ćeš.. da al ti si prvi plakao na forumu o frenkiju pa tako znam, da... al dok je to bilo to aktuelno, nisi se oglašavao, jer si u svojoj glavi bio "iznad toga"

A sad kad te razvlačim kao slinu ovde, i unistavam svakim postom, ajde malo zapatu da prozivam za frenkija. To je potez ocajnika. Prvo sto ne umeš lepo da ih sročiš, jer nemaš talenta, a drugo sto mene ne dotiču.

svi pre 30ih bili rasiste, najnormalnija stvar bila tad.

na kraju sa internetom danas i sa svim na izvolte dokumentovanim zanavjek ne znam ni sta ce da bude u buducnosti sa nekima koje bi mogo da stavis kao "evo ovaj covek bi mogo da bude neki idol, tome treba teziti", jer ces bukvalno svakog moci da okaljas, pogotovo sto se i pojam dobro/lose menja vremenom. ili ce totalno da se relativizuje to kao "pa dobro jebi ga" ili ce da ostanu samo puritanci i da se vratimo u neko cudno doba

I to ti radim sa vrlo limitiranim informacijama. Jer sam goat

Opušteno Chevu, evo mene da se javim cisto da se tema prebaci na moj kurac da te zastitim

Pa jebi ga, jesi prvi kmečao po forumu, tako znam. Šta sada.
Nisam se oglašavao em što mi te je stvarno bilo žao što su te vozali kao mladog majmuna, em što nisam znao koliko si egocentričan i ograničen, a ponajviše jer sam imao prečih stvari na dnevnom redu u to vreme. Svi mi ovde aktivno učestvujemo kada imamo vremena na pretek, a ne drka nam se kurac.
Što se mog statusa ovde tiče, postao moderator nakon 20 dana od registracije, bio jedan od najvoljenijih, najpravednijih i najaktivnijih modova u vreme procvata sajta, ti dani i dalje važe za najbolje godine sajta, solidno definisao u svoje vreme...
Kada bi malo izvadio glavu iz sopstvene guzice i potražio profesionalnu pomoć oko svojih deluzija, možda bi i znao nešto više o OG kasti. Ili bilo čemu, realno.

sto se valjate po blatu?

inace ova rik&morti epizoda na kraju pomene kratko ovu tematiku koju su ljudi kroz istoriju resavali obicno spaljivanjem dokaza:

https://rickandmorty.fandom.com/wiki/Meeseeks_and_Destroy

Mislio sam da sam ja bio najvoljeniji mod :(

Ja se ne valjam, samo jednom rukom raspravljam o dualizmu Majkla Džeksona, a drugom usmeravam mlaz iz spolovila prema gospodinu krhke građe i još krhkijih vrednosti.