Prijava

Tilmo ti si video Van Persija ahhaha

Gambi nisi u pravu jbg
Psi su nas navikli da bukvalno mogu misli da nam čitaju pa te teško fascinira dok mačka glupa kad mahne šapom bude juuuuu vidi je šta zna

Ceo zivot imam pse, pez, trenutno i psa i macku. Pas me nije ujeo nijednom u zivotu, jesu me napadali copori kad zadjem u neke rakovice ili tako nesto ali nikada me nisu ujeli jer znam sa psima.

Boh pa delimicno i pricam o tome, psi su psi, nisu uopste nesto nepredvidljivi kao vrsta jer smo ih mi i stvorili da budu takvi kakvi su. A macke su same sebe pripitomile i genetski kod im je mnogo slicniji divljoj macki nego pseci vukovom.

I pas u porodici makar bila od 20 članova bira samo jednog kome slepo veruje
Dva Staforda sam imao tj drugog još imam
Prvi me nije jebao dva posto npr ćaleta je slušao do jaja iako ovaj nije provodio puno vremena sa njom
Drugi samo mene slušA. Kad krene na ulicu, na drugu životinju kad treba u kavez da se zatvoti kad poludi svi mogu da se deru ne jebe sistem ja mu nikad nisam rekao ne više od jednom da je trebalo

Hocu da kazem da macke nisu genetski programirane od strane ljudi da se ponasaju na odredjeni nacin, zato su medjusobno dosta razlicite i nama interesantnije jer su nam misteriozne. Plus imaju mnogo jacu sposobnost za resavanje kompleksnih problema od pasa pa te iznenade necim bukvalno svakodnevno. Ja sam juce saznao da moja macka sama otvara prozor kad nisam kuci i bleji na rubu zgrade, video je spolja. Isto tako sama otvori fioku udje i zatvori se kad hoce da se sakrije da je ne vodim kod veterinara ili nesto xD

Gamb par postova sam pročitao kao da su ljudi videli životinje u zoo vrtu
Ne tvojih do duše
Od mačke namerno malim slovom mi je zanimljivoji i draži vilin konjic tipa
U dvorištu imam 3 komada nisu moje i ne prilaze kući baba ih hrani ispred zgrade i tu su
Ne mrzim ih, ja volim životinje al ono da l vrabac na grani il mačka isti kurac

https://www.youtube.com/watch?v=-6wbfijGL0o
bukvalno imas ortaka za bleju, tako da me cudi da bombas nema psa npr jer je dosta usamljen

pogle ti njega uzme da se sanka jebeno i da se zakucava u garazu hahahah.....nzm sta je zanimljivo gledati macku kako lize sama sebi dlaku po ceo dan

evo ovaj video gore od pasa i isto tako random video od macke pa procenite sta je zanimljivije

https://www.youtube.com/watch?v=oeLQ1EleIXk

eh tako je nedostajalo de gustibus non est disputandum diskusija, plavuše ili crnke imam čitav milion razloga da ti objasnim zašto si debil jet voliš jedne ili druge, nabijem vas na kurac retardirani

Bomb nije diskutabilno ovo jbg baš je očigledno.
Gambi ako ćeš nešto samostalno uzmi Malinoa
Znam čoveka što ga ima. Ne može da digne ogradu koliko ovaj mož da preskoči nema kaveza i lanca koji ovaj ne mož da izjebe al zato ode na česmu odvrne slavinu i lizuće mlaz onako kad je žedan hahah
Do duše glupan ne zna da je zatvori

ma evo imate gore videe pa sami procenite

Hah pa sta je ocigledno? Evo ja tri godine odolevao doslovno sam bio zivuljka u kucu ja iz kuce i na kraju morao kupiti macku, mislim zna biti dosadan i to, ali generalno ga ne osecas sere na terasi, jede i spava. Komsije imaju kerove, nekoliko komsija ustvari, druze to smrdi u stanu ili kuci kao u stali, seru, pisaju gde stignu ma pakao. Ja sa te tacke pricam, kad neko zivi u stanu, svakako mi je macka podnosljivija od dzukele, za dvoriste sta ja znam moze i ker, mada nikad nisam bio fan ni jednog ni drugog, eto jednostavno mi macka ne smeta kera ni za zivu glavu ne bih dozvolio da unesu

Ma kakav stan i ker i mačka
Samo dvorište. Na to sam se prebacio i na osnovu toga pišem
Sve je to lepo i nisam ja sad neki čistunac al nemeže mačka da mi skače u kući po stolu na kom jedem
Ni pas takodje, nema razlike

aliii kad bi morao da biram, onda definitivno pas da skace po stolu
jos buve sa macke idu na ljude hahah

Ja u stanu imam oba i stolu prilaze samo odozdo, pas da prosi za ljudsku hranu, a macka da doprinese zajednici tako sto mi pokloni vrapca sto je ubila na terasi xD

Pez I macke mogu da se zastite od buva kao psi haha a ako je kucna macka koja ne izlazi napolje ne moze ni da ih dobije

Hoce da skoci, ali retko bas, mislim s obzirom da moj kucni ljubimac jede kvalitetniju i skuplju hranu od Pezosa nema potrebe da mnogo skace okolo, miran je i sretan. Jedino sto je ustrojen pa ne jebe, ali ne jebe ni Pezos hahaha

ovo macka da nauci realno nema govora, keruzanju mozes dresirati to je tacno, npr kad bi zivotinje glasale velika vecina kerova bi bila za sns

Gambi ja sam imao terijera, Nlt, uporedo sa prvim Stafordom 17 godina žive za razliku od ovih rasnih koji su malo tupi ovaj je umeo da preko noći uhvati pacova donese ga na ulazna vrata odere ga jebeno i u stanju je bio da čeka celu noć na ulaznim vratima i da maše repom dok deda ne ustane da se pohvali
Drugi deda od keve tamo brave kad ispeče za slavu stavi na 30 cm visine od zemlje i samo svoju bluzu baci pored
Brka legne na bluzu i životom brani meso. Pazi meso isko kučići jedu mesu jeli
Ajd mački postavi tanjir s nekim jelom da se kontroliše 10 min a ne celu noć

Mada ja ovo što pišem sad Tilmo će da razume ko Magarac astrologiju i pitaçe me je l sam video to haha