Prijava

Kako drugačije videti ko ti je odaniji? Volim ja i mačke ali pas je pas, postoji priča da su dvoje imali mačku i kada su dobili dete zaboravili su na mačku i svu pažnju naravno posvetili detetu. Mačka se valjda osetila zaboravljenom iskoristila je priliku i izgrebala je toj bebi lice iz pakosti. Davno beše kada sam to čuo ali verujem da je istinito. Inače ja sam kao beba jahao pit bull-a i vukao ga za rep, čik probajte to sa mačkom.

ima neki utisak da se manje grade igralista za decu nego kereci parkovi kako bi roditelji placali igraonice kojih ima na svakih 7 metara.na jednom(gotovo sam siguran i jedinom) igralistu za decu na bulevaru evrope deca maltene jedna drugima na glavi stoje i igraju se.pored u kerecem parku maksimalno 5 kerova od kojih su 4 ona mala,pa bi se moglo reci da ima 2,31 pas u parku koji je 3 puta veci od igralista koje je u sklopu i neke teretane na otvorenom gde neki penzosi vezbaju.

Lol skodilak proveris ko te vise voli tako sto maltretiras subjekte, logika na nivou xD

A jebajga to je najlakši način da proveriš, nakon testa daš subjektima nešto da omaste brke i zaborave oni to još pri prvom zalogaju. A pre koju godinu dok sam imao mačora, spava mačak napolju i ja pustim psa, dođe ker do mačora, maše repom i njuši ga, a mačak se nakostrešio, sikće i grebe psa po njušci. Treba osnovati međunarodni sud za izmeđuljubimačke odnose i izmeđuljubimačko nasilje, a ne da mačke kale bes na radoznalim, razigranim, veselim i prijateljski nastrojenim psima. Dole tiranija mačaka(sprdam se).

Zatvori ti mačku i kuče u gepek i ostavi ih tako neko vreme, kad otvoriš gepek ko će ti se iskreno obradovati, pas.

Лол, ово је стари виц за жену и пса, нема везе с мачкама

Macke I zene su slican kurac da se ne lazemo, lako se dure, hoce dosta paznje kad njima dune kurac, ocekuju da im placas hranu itd

Moja macka mjauce na mene pola sata kad nisam bio kuci ceo dan i dodjem gajbi, bukvalno kao da me smara kao gde si bio sto nisi dosao ranije sta si radio, pa me njuska, jebem ti zivot ista bivsa riba

Moja macka mjauce na mene pola sata kad nisam bio kuci ceo dan i dodjem gajbi, bukvalno kao da me smara kao gde si bio sto nisi dosao ranije sta si radio, pa me njuska, jebem ti zivot ista bivsa riba

Možda je dobila teranje. XD

Ok usvojio sam stene 3 meseca staro, jazavicar, zenka i moj zenski pas pokusava da je jebe vec nekoliko puta za par sati. Zajase onako ko musko, stisne je sapama i radi kukovima. I lize joj picku stalno bas napadno. Inace je sterilisana jebeno, ajde neko ko se razume da mi kaze skk se desava jezivo je

набави мушког кера и средиће се ситуација

Bosanci odjebite sa pokusajima humora pls ozbiljno je pitanje

Ја сам босанац таман колико и ти

Gde si je sterilisao i kako? Msm sta ti je vet rekao sta je sve vadio?

Petar Pan Pezo$
a bitno da vi mackoljubci imate znanje o psima pa moze da vam se uvazava sta pricate hahah KOLIKO TE JE PASA UJELO AJDE RECI???

bombasu je bolje da nekad pomeri taj trosed i pokupi sva tanka smrdljiva macija govna koja mu macka skriva hahahah

bombas
ovo macka da nauci realno nema govora, keruzanju mozes dresirati to je tacno, npr kad bi zivotinje glasale velika vecina kerova bi bila za sns

ахахахаха

Uzeo sam je sterilisanu ne znam to

A brate druzi se sa sterilisanim muzjacima stalno i nikada to nije otislo dalje od njuskanja dupeta

Da li mi je kuce gej pedofil

Ili psihicki poremecaj usled neadekvatnih uslova drzanja ili joj je ostalo ponasanje od ranije ako je imala leglo sto je od prilike sansa jedan u milion. Ili se veterinar napravio pametan pa podvezao jajnike sto znaci da ti je pas u povecanom riziku od svih mogucih tumora sekundarnih i primarnih polnih organa. Moze biti i da je ostavio deo jajnika pa ima hormonsku stimulaciju. Na kraju krajeva kod kuja su normalne lazne trudnoce, samim tim i lazna teranja. Trebalo bi da joj uradis ultrazvuk. Koliko je kod tebe? Je l' ovo prvi put da se desava?