Prijava

Ovaj deer god bas ima ponekad cudne izjave

Неко да није никада зарадио 300-400€, шкк

Ovaj deer god bas ima ponekad cudne izjave

Понекад речи могу да боле :(

gde radis?
u perionici
koklka ti plata?
30 hiljada
samo?
evra
ovako izgleda kad timo prica o plati

sto je najgore tilmo je stvarno sa 70k dinara imperija na sajtu za 98% mase....samo nas 1,5-2% imamo vise od njega

ostali se batrgaju sa 25k hahah

Ако се пребацим за зидара можда бих имао преко 1000 марака плату, то је преко 70 иљада динара, али овако као физички радник имам 48 до 50 хиљада тј. око 800 марака.

Ja živim od tuđeg rada trenutno, i tako sam nakupio 12 godina staža

Razvozim kulen u polu za soma evra

Nije soma evra. 90-100k. Ja sam uvek realan.

Thilmo jesi stvarno razveden?

Beži bre sponzorušo, ne sviđaš mi se!

hOw Do SeRbIaNs SuRvIvE oN tHeIr TiNy SaLaRiEs

Ja živim od brojanja stolica hehe

Da znam kom da se javim za sanitarnu knižicu. Xd

Ljudi, ozbiljno odgovorite. Da li se lecite? Imate li overenu knjizicu? Imate li radnu knjizicu? Imate li radnog iskustva? Znate li da radite u exelu. Braco, kako se zivi? Ja ne znam sta je zivot i sta da radim, molim vas, pomozite, nosicete me na dusi...

ja dosao na razgovor za posao na neku punpu za mesto poslovodje .pita mene neki menadzer jer znas da radis u excelu reko ne znam al mogu da naucim za dva dana.kaze on meni-nije to lak program.reko-ne jedi govna.za njega je verovatno excel zadnji nivo informatike.sad radim na gradjevini opet, sva sreca prave se zgrade stalno pa ima posla

Cnc masina za proizvodnju stolarije od 7-3 za 5km po satu, poslije kuci proizvodim dekorativni kamen i ako sve bude po planu do kraja godine gastarbajter u Wien