Prijava

У задње време сам се запитао, шта нека Девојка може видети у Мушкарцу који је млађи од ње саме али и од њенога друшта, када постоје старији, озбиљнији, мужевнији, куратији и надасве супериорнији представници Аријевске расе. Такође бих додао подпитање, у ком кругу пакла горе такве девојке и колика је њихова казна у Џехеннему.

Jel te to odbila ona Mladenovčanka?

Sutra kad mu se svidi neka starija pa ga i ona odjebe, pisace ovde "zasto devojke jure samo svoje vrsnjake ili starije iako je neki mladji zreliji i muzevniji"

Тако то иде. Пустите момка.

Možda ti ovo pomogne.
"Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere; stotinu će promijenit vjerah da učini što joj srce žudi." - Njegoš

Njegoš najbolji serbski pisac

Ako je u vezi sa mladjim sta ima veze, ja bi mogo si budem sa razvedenom i starijom od mene.

Nikad nebi mogo budem sa onom koja je preko cica mace dobijala visu poziciju na poslu negde, nema dobrobit sa takvom samo pakao, a takve cu radje naci medju mladjom od mene nego li medju starijom a slobodnom koja je zakasnila sa sticanjem prvog seksualnog iskustva.

Kad sam imao 22 bilo mi je ultimativno kul što sam navatao jednu što je imala 44 godine tada.

Danas nije kul kad je sretnem.

Meni je ogavnije da vidim 19togodisnjakinju da ide s matorcem zbog ovog gore sto sam napomenuo upravo

Čest je slučaj današnjice, da su devojke u vezama sa znatno starijim tipusima, a žene 35+ sa nešto mlađim momcima.
Ove prve su u vezama zbog lagodnog života i para, a ove druge da bi se podmladile i da ih momak dobro seksualno zadovoljava.

Čest je slučaj današnjice, da su devojke u vezama sa znatno starijim tipusima, a žene 35+ sa nešto mlađim momcima.
Ove prve su u vezama zbog lagodnog života i para, a ove druge da bi se podmladile i da ih momak dobro seksualno zadovoljava.