Prijava

to neuspesno provlacenje kako tu ipak ima nekog srpskog porekla ne vodi nicemu Kelte

E pa jbg, to što se kod nas dedama i braćom zove sve i svašta. Ako si računao celu familuju, onda OK.

Pa vidiš da me ne demantuje za godine Celt :)

Ma jok, direktna linija, kaze cale da me imenovao po tom pradedi vojvodi.

Pa kako sve i svasta, kako da zovem brata moga djeda nego djedom. Sta si mislio, da imam tri djeda ovako direktno, kako je to moguce.

Ionako, posveticu se ubuduce ozbiljnijim ljudima Mr No. Ne znam zasto se nesto izbacujes u prvi plan, svaki post ti je atak na moju licnost, imas za 10 godina manje bodova za sve sto si napisao nego ja na jednoj definiciji koju sam napisao kad sam bio u depresiji i to vece jos Partizan izgubio ionako sam dodatno jos nesto bio tuzan. Posvetio sam ti dovoljno paznje, ali nismo ista liga, ti treba jos kajmaka da pojedes da bi uopste razgovarali. Ajde ti tamo sa cika Boljama u cekaonicu.

inace sam negde procitao da s bosnjacima delimo vise gena nego sa hrvatima

To Celte, svrljiško poreklo! Zato si pametan čovek. Nema greške.

Pa deda-stric, jebem li ga. Je l ti brat tvog oca isto otac?

Poznati ljudi Svrljiga

Zlata Petković , glumica
Miroslav Tošić , poznati šahista

search ended

Brate, sta ocekujes od ruralnog planinskog kraja koji oduvek i bio takav?
Sta sad, nismo dobri po tvojoj avant-gardnoj meri?

Eh sad, naravno da nista ne ocekujem. Ali znas, kad su ti komsije Jevrem Obrenovic, Oskar Davico, Laza Lazarevic, Stojan Novakovic, Vojvoda Pocerac, Janko Veselinovic, Stanislav Vinaver, Milic od Macve, Dusan Kovacevic, Saban Saulic... da ne idem dalje. Malo ti se podignu standardi, znas.

Znam znam, niza smo mi rasa za tebe

Ljubim ruke gospodo. Ili noge treba?

kad si ciganstura iz sapca

Dobro je, ajde, pripadaš negde. I to negde je bolje nego naše negde i ima veći kurac.
Budi presrećan.

aj bilo koji grad da je rekao ali stub beogradskog pasaluka strasno

Niste vi niza rasa. Vi ste moja braca Srbi, osim tebe Kelte, ti si Bugar. I ja bih za svakog od vas krv dao u ratu. A to sto ste pomalo zavedeni, to je druga stvar. Kad ocistimo Srbiju po zamisli avant-garde bice bolje i vama i vasoj deci. Verujte mi da moze biti malo bolno, ali kad simboli ove nazadne drzave poput crveno bele gadure budu ugaseni, tek tada krecemo napred.

Imate vi neki pamflet kako izgleda ta zamisao dotične avangarde?
Za čišćenje znam.

Evo i sad cu ti odgovoriti, ali tesko mi je brate, jednostavno ne postavljas suvisla pitanja i nismo isti razred. Ne kazem da sam bolji od tebe, cak je mozda i obrnuto, ali razred je razlicit. Gledaj malo sa nekim drugim diskutuj.

Bombas troluje sigurno